Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem mondani hasonló...

Tudtok nekem mondani hasonló játékot mint a Rise of Nations?

Figyelt kérdés

Legjobb lenne ha 2006os vagy attól újabb lenne.

A Rise of Nationsba az tetszett a legjobban, hogy mindenféle nemzettel lehetett játszani, nem csak 2-3al és hogy az ókortól egészen a 21. századig lehetett haladni az idoben. Szóval valami ilyesmi világmeghódítós játékot szeretnék. Előre is köszi :)



2015. ápr. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Civilizations sorozat.
2015. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem tetszik, hogy mindig csak 2 húzásom van. Az 5. részt játszottam. A régebbiek is olyanok?
2015. ápr. 15. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy milyen hűzásról van szó.
2015. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy mindig lépek 2t és utána tennem kell, hogy "következő lépés". Pl. egyszerre nem tudok elmenni a térkép egyik oldaláról a másikra, megtesznek pár lépést a katonák, aztán tennem kell, hogy "következő lépés", utána megint mennek kicsit aztán megint "következő lépés" ... Olyasmi mint a sakk. Az Age of empires 3at találtam még, az jobban hasonlít a Rise of Nations-ra mint a Civilizations szerintem. Csak kár, hogy már az is elég régi.
2015. ápr. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!