Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meguntam a játékokat és...

Meguntam a játékokat és valami ujj kellene szoval valaki csere?

Figyelt kérdés

van egy origin és egy steam acountom originen ezek a játékok vannak battlefield3,battlefield1942,crysis2,plants vs zombies,sims2 (az összes kiegészítővel),plussz még a BF4 a BF hardline a Titan fall és a garden warfare kipróbálásra és még sok gagyi játék amiket nem említek :DD a steam acountomon pedig a Payday the heist


ami pedig érdekelne az a left4dead2,Garrys mod,DayZ aki cserélni akar az privátban írjon ?



2015. ápr. 5. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogyan akarod végrehajtani a digitális játékok cseréjét.
2015. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
acount cserével mástkép nme megolthato csak a crysis 2 nél mert az még megvan dobozosan de az nem biztos h mükszik mert már egyszer aktiváltam a kulcsot :/
2015. ápr. 5. 16:14
 3/8 A kérdező kommentje:
de hajlandó vagyok az összeset oda adni valamejik játékért
2015. ápr. 5. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
És szerinted ki az az idióta, aki előre elküldi neked az accountja adatait? Főleg ingyenes játékokért? EEsetleg te vagy akkora marha, hogy megtedd? Accountot cserélni és eladni mindkét áruház esetén tilos!
2015. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Te is tudod, hány kiskölyök sír itt (is), hogy "ellopták a sztímjét", pedig ő csak cségó szkineket akart eladni valakinek, azért adta meg az adatait a "tolvajnak"...
2015. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem először cseréltem steam acuntot egyébként erre jó az email cím
2015. ápr. 6. 01:00
 7/8 anonim válasza:
Én elcserélem az ujjamra. :D
2015. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami ujj kellene xDD az ujj az ami a kezeden van... És ki az a hülye aki ingyenes és demó játékokra elcserélné ezeket???
2015. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!