Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet átvariálni a sim-et?

Hogyan lehet átvariálni a sim-et?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha már megvan az alap család és már játszottam vele, de mondjuk a gyerek felnőtt és nem tetszik a ruhája akkor azt hogyan lehet átváltoztatni?

2015. ápr. 5. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ruhásszekrény és tükör segítségével
2015. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de ha teljesen meg akarod változtatni ird be kódként hogy testingchetsenabled true majd a shiftet nyomva kattints a simre
2015. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ruháját, haját, sminkjét a szekrény és a tükör segítségévek. Ha az arcát és a testét akarod akkor meg, ha meg van a házi kedvencek kiegészítő a kórházban ott van a plasztikai műtét és ott, ha nincs akkor amit az előző komentelő mondott kóddal a simre kattintva.;)
2015. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 6. 11:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy a testingchetsenabled true kód nem annyira biztonságos, szóval szerintem majd máris kapcsold ki. Bár még nem próbáltam mindenhol azt írják, hogy csak saját felelősségre, mivel le is állhat a gép.
2015. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 Már miért állna le a gép? A játék, lehet, előfordulhat, pláne ha vannak modok (módosítások, a játék működésébe belepiszkáló fájlok - pl. egy terhességet módosító mod) telepítve. Ez kamu, hogy a gépedben bármiféle kárt tehet egy játékbeli kód.


A játék fejlesztői is ezt használják, illetve rengeteg játékos építésre, csalásra, akármi, használja. Bizonyos tárgyakat a katalógusból csak úgy lehet elérni, ha be van kapcsolva a testingcheatsenabled.


Nyugodtan használd, Kérdező.

2015. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

(3.válaszoló vagyok)

Én is hallottam, hogy leállhat a játék, de majd nem minden simsező használja és nem nagyon hallottam olyanról akinek leállt volna a játék. Én mondjuk még csak kétszer használtam, de semmi baja nem lett a gépemnek. Szerintem, ha megvan a házi kedvencek inkább csinálj egy plasztikai műtétet, de ha nincs akkor meg nyugodtan írd be a kódot attól, hogy párszol használod nem lesz semmi baja a gépednek.:D

2015. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

(Az ötös vagyok)


Én teljesen jó indulatból mondtam, amit mondtam, ezt olvastam több oldalon.

Sajnálom, ha ezzel bármi bajt okoztam, bár ennyi kijavítottak. Annyi viszont biztos, hogy a játékot leállíthatja. Sajnálom, ha tévedtem. Általában csak jót akarok.

Jó játékot továbbra!

2015. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

MÉg ennyit találtam róla, de lehet hoghy ez a gépedtől is függ (?). http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5912098-a..


De nyugodtan használd akkor :)

2015. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8


Nem szidni vagy letolni akartalak, ne haragudj, ha úgy jött le véletlen.

2015. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!