Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Five Nights at Freedy's című...

Five Nights at Freedy's című játéknak mennyi a valóságalapja?

Figyelt kérdés

#játék #horror #igaz történet #horrorjáték #valóságalap #Five Nights at Freedy's #Freddy's Fazbear's #Freddy's Fazbear's pizzázó
2015. ápr. 7. 12:07
 1/10 A kérdező kommentje:
*Five Nights at Freddy's
2015. ápr. 7. 12:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyi,hiszen ez csak egy kitalált játék!
2015. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy igaz történet alapján készült
2015. ápr. 8. 13:43
 4/10 anonim válasza:
Hát lehet..hány éves vagy?
2015. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elmúltam 18.


A Chuck E Cheese nevű étteremben 1993-ban egy kirúgott dolgozó megölt 4 embert az étteremben, ahol szintén állatoknak öltözött emberként dolgoztak.


Ez valós, vagy csak a játék története?-->Egy pasas minden órában kihívott egy gyereket, összesen négyet. Miután megvoltak a gyerekek, hátra vitte a szinfalak mögé majd megölte őket. A hullákat a anomatronikus állatokba tömte bele. Jópár nappal később észrevették hogy rohadt szaga van az állatoknak és "vérzenek" és mikor megnézték őket akkor megtalálták a hullákat .

2015. ápr. 13. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki kommentelt hogy hány éves vagy az egy idiota. Csak úgy mondom hogy igaz történeten alapul. Nem tom hogy, de valahogy érzem hogy igaz, és nem csak úgy hiphop kitalálták. Ennyi erővel minden játéknak nem lenne igaz a története. És a chuck e cheeseről meg annyit hogy az egy mai rendes étterem, és ott nincs is szinpad readásul csak 1 robot van. De a lelkes dolog valószinű nem igaz. Ja és a freddy fazbear's pizza meg már bezárt. Plusz létezik, a google térképen irja hogy CLOSED azaz bezárt a 80-as években. Lagalább ez nem Slender fajta történeten alapul, mint a többi horror játék általában.

Remélem segitettem a válaszommal :-)

2015. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jó na csak poén.Volt.Boccs.Amugy utána néztem és igaz
2015. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rippiplayer ***** válasza:
Azt tudom, hogy a készéítő gyerekbarát játékaira azt mondták, hogy ijesztő, és ezért megmutatta a világnak, hogy mi az az ijesztő.
2016. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagy arc lehet az öreg!:D
2016. dec. 5. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
De robotok 1987-ben???
2016. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!