Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas játékban...

Fallout New Vegas játékban van olyan hogy restartolok egy küldit?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis valami hasonló. Valamit nagyon elkúrtam. Ezt kapjátok ki!

Bementem az Acél Testvériséghez akik a nyakamba raktak egy robbanó nyakörvet,ha kimegyek a térségből lerobbantja a fejem a helyéről és csak akkor veszik le ha megölök egy NCR tagot aki az egyik bunkerükben bújt el. Én úgy szerettem volna hogy ne kelljen megölnöm az NCR-ost mert...csak. Szóval szép szavakkal rávettem hogy menjen el onnan. Írja nekem a játék hogy menjek és tegyek jelentést az AT vezetőjének de mikor belépek az ajtón szét akarnak lőni. Már tudom hogy ki kellett volna nyírni a tagot de véletlen rámentettem és nem tudom visszacsinálni. Valami ötlet erre? Akár még konzolos csalást is elfogadok (habár én nem találtam küldi resizős kódot).



2015. ápr. 7. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg pont az, hogy ne öld meg, hanem kergesd el. Ha közben megemlíted a Testvériség nevét, megölnek.

De mindjárt megnézem van-e erre konzolparancs, emlékeim szerint van.

2015. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van.


resetquest <QuestID> – Gives the given quest, removing it from the quest log. Beware: often, this may force you to redo other quests to receive it once more.

movetoqt – Moves the player to the current quest target.

showquestlog – Shows the quest log which includes everything the player has encountered and done.

GetQuestCompleted – Checks if the current quest is complete. Returns 1 for true and 0 for false. Receiving 1.00 means the quest is complete; 0.00 means it is not.

sqt – Generates a list of current quest targets.

completequest <QuestID> – Completes the given quest.

caqs – Completes all stages of all quests.

2015. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy MUSZÁLY megölnöm mert ha elzavarom az Acél Tesók nyírnak ki. Köszi a tippet de sajnos nem értem hogy használjam a kódot. Bocsi még sosem csaltam falloutban csak olyan dolgokat hogy kinyiljon egy ajtó vagy ilyesmi.

Hogy kell beírni a konzolba? Kell kapcsos zárójel vagy ilyesmi? Amúgy a küldi neve az hogy Still in the dark.Ez az ID-je amit be kell írni vagy valami más megy oda?

2015. ápr. 7. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, ötször vittem végig a játékot. Akkor van baj, ha elárulod, hogy a szomszédos bunkerben kik vannak.

Úgy írod be, ahogy az ajtó kinyitását is. A relációs jel kell, elvileg a küldetés azonosítója 0015d79d.

Egyébként miért nincs mentésed, amit visszatölthetsz? A szerepjátékok egyik nagy alapszabálya, (kivéve ha direkt mentés/töltés nélkül játszol), hogy mindig legyen a küldetések és a dialógusok előtt mentés

2015. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, ha tönkreteszed a ranger rádióját, amikor nincs ott.
2015. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Különösképp az utsó kettőt.


Úgy alakult végül hogy beírtam a küldi restartot de nem restartolta a küldit hanem egy az egyben eltörölte. Mondom "ok,NEM is érdekel csak hagyjatok,,. Aztán utánaolvastam és rájöttem hogy a rádió összetörendő (de azért köszi a választ) és elmentem összetörni de ez idő alatt kijöttek az acél tesók hogy megöljenek. Szóval ez a törés dolog nem jött be. Aztán át rush-oltam a másik bunkerbe mielőtt kijöhettek volna és azt mondja nekem a "kapu telefon" ( :D ) hogy álljak hátrébb az ajtótól,az Elder várja a jelentésem". Vártam 2 percet aztán meguntam és bementem. Ott álltak úgy ahogy a küldinek lennie kellett volna MÉG a marker is az Elderre mutatott de amint beléptem megtámadtak. Ez volt kb a 231321-ik próbálkozás. Bedühödtem feltörtem a termináljukat,átállítottam a lézerágyúkat hogy az acél tesókat lőjék. A maradék túlélőt kivégeztem és minden értéket eltulajdonítottam majd felrobbantottam a bunkert. :D

Aztán lecsaltam magamról a nyakörvet és elmentem. Aztán nem sokra rá kiderült hogy Mr.House is ezt akarta. -.-" b*zd...


Azért nincs mentésem mert a sok mentés van ott akkor mindig belezavarodok ezért csak 2 mentést szoktam meghagyni,az auto-t és amit én mentek és az én mentésemre véletlen rámentettem az auto meg ugye az ajtó nyitogatásoknál mindig felülíródik. (Ja,ja ki lehet kapcsolni de nekem ez így jó).

2015. ápr. 13. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!