Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékokat mondani...

Tudtok olyan játékokat mondani amikhez nem kell net? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megveszem, majd x adag gb-ot le kell töltenem. Nekem ez azért gond, mert mobilnetem van és a 4 GB egy 30-40 GB-os játékhoz finoman szólva is kevés. Ez elsősorban a mai játékoknál gáz. Pl. Nem tudom, hogy egy Fifa 15, GTA V, Mortal Kombat X-hez pl. le kell még töltögetni vagy dvd-ken rajta van maga a játék?

2015. ápr. 10. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A mariot biztos letudod tölteni
2015. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a boltban,ha ott veszed meg nem kell semennyit sem letöltened hiszen nem "kalóz verziót" vettél meg kivéve,ha steam-en vagy origin-en veszed a játékokat!
2015. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgyértettem,hogy csak steam-en kell letölteni meg origin-en de az sem kalóz verzió!
2015. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtok olyat mondani ami mai játék és nem steames vagy origines? :)
2015. ápr. 11. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát néz körül a boltoban. Igazán jó a cod széria és a battlefield is. De sajnos én nem tudok sok mi játékról mert gyenge a gépem de ha érdekelnek a 2000-2007ig játékok akkor rengeteget tudok mondani.
2015. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem mi játékról hanem mai játékról
2015. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!