Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vásárold meg a kedvencedet és...

Vásárold meg a kedvencedet és viseld top style-ként. Ezt a feladatot, hogy kell megoldani stardollon?

Figyelt kérdés
Megvettem egy kedvencemet(illetve egy olcsó cuccot beraktam a kedvencek közé),felöltöztettem bele a stardollom, de semmi nem történt. Mármint nem aktiválta a feladat,ami után elmentettem.

2015. ápr. 10. 19:43
 1/7 anonim válasza:
fel oltozteted abba ruhaba amit meg vettel es aztan ell mented,ott lent irja hogy ,,Lakosztáj mentése,,. És kesz!
2015. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
legyunk baratok a stardoll-on oké? a nevem: LittleAnna13
2015. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
felöltöztettem, meg el is mentettem , de nem aktiválja a feladatot :/
2015. ápr. 18. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

De a kedvenc midet kell megvenni? Ez fontos lenne. :)


Egyebkent mar nekem is volt olyan, hogy egy feladat nem sikerult, pedig jool csinaltam, többször meg kell próbálni, és egyszer csak elfogadja… ;D

2015. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedvenc ruhadarab..

https://www.youtube.com/watch?v=nmyEKk4moeE

ebben a videóban kapott az illető, egy üzenetet is, hogy megveheti a rucit vagy ilyesmi :D

2015. jún. 19. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit és próboáld újra aaaaa feladatot! ;)


Mivel jól csináltad, szokott ilyen hiba lenni… :)

2015. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a bíztatást :D

De rájötem...xD

Még előtte ugye az volt a feli, h öltöztessem fel magam 3 stylistal, és írtam ugye 3-nak, és elfogatta a felcsit, de néztem egy másik videót, és ott azt írták, hogy meg kell várni míg azok a felöltöztetnek :/

2015. júl. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!