Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lessz WWE 2k15 PC-re?

Lessz WWE 2k15 PC-re?

Figyelt kérdés

Itt az van hogy leszz. https://www.youtube.com/watch?v=HDgECsIZe-Y

De mindenki azt ondja hogy nem.



2015. ápr. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínűtlen.
2015. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ellőtem lévőnek üzenem hogy k*pdbe..

Már ki jött és én is letöltöttem és jól megy! :)

2015. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2:Kabbe te. Akkor írtam, mikor még be sem volt jelentve a PC verzió, és mivel még egyik sem jelent meg PC-re, teljes joggal feltételeztem, hogy ez sem fog (mivel az eddigi részek mindig egyszerre jelentek meg az összes platformra).
2015. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem tudtad akkor a kérdező minel linkellt be egy olyan videót amit már 2014 októberében készítettek hogy már igenis lesz wwe 2k15 pc-re..
2015. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már van
2015. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na még egyszer, mert látom, nem tiszta: amikor írtam (április 12), híre-hamva sem volt a PC verziónak (a konzolosok már 4 hónapja kint voltak), sem a hivatalos oldalon, sem a játékos sajtóban, SEHOL. Egy zavaros Youtube videó nem bizonyíték, ha a kiadó bejelenti, akkor lesz hivatalos. Egy hónap múlva váratlanul megjelent a PC-s verzió, még a tesztekben is meglepődtek rajta. Amikor írtam a kommentet, 100%-ig igazat írtam, ti meg most, a megjelenés után nekem estek, hogy milyen hülye vagyok, hiszen már van PC-re. Köszönjük, Utólag Okos Kapitány!
2015. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!