Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol ennyire a Battlef...

Miért laggol ennyire a Battlefield 3 Multija Xbox-on?

Figyelt kérdés
Olyan laggok vannak mióta netet váltottunk, hogy az hihetetlen. Ez a tipikus "2 előre 3 hátra" lagg van, élvezhetetlen a játék. Először 30mega/sec netünk volt, soha nem volt lagg. Most 120as van, össze-vissza laggol. Nem tudom mekkora lehet a pingem, valahol meg kéne néznem. Először WiFi-hez csatlakozva játszottam(az új nettel), majd átálltam kábelre, de a lagg az ugyan olyan maradt. :( Régen se WiFi-s csatlakozással, se kábelessel nem volt lagg. Nincs valami tippetek/ötletetek, hogy mit tudok csinálni? :/

#szerver #lagg #multiplayer #Battlefield 3 #ping #battlefiel 3 multiplayer
2015. ápr. 12. 11:30
 1/2 meszike91 ***** válasza:
Optikai net? Pinget mértél? Európai szerver volt?
2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem tudom hol tudok mérni. Nem tudom milyen szerver, de az összesen laggolok. PC-n 40 körül szokott lenni a ping.
2015. ápr. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!