Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a probléma a Heroes 6-tal?

Mi a probléma a Heroes 6-tal?

Figyelt kérdés

Hali! A tegnapelőtti PC Gurut megvettem és aktiváltam is a játékokat. Az lenne a gondom, hogy tegnap aktiváltam a Heroes 6-ot és elkezdtem telepíteni. 35%-nál este 11 körül leállítottam és mentem aludni. Ma felkeltem, bekapcsoltam töltésre és fel is telepítettem. A telepítés után 3-4 órával(kb fél órája) bekapcsoltam és megvolt az első gond. A játék az alábbi hibaüzenetet adta ki: "Nem lehetett szinkronizálni a mentéseket." Ez mitől van? Ha jól tudom, akkor a SoD kiegészítőt kaptuk csak(ha rosszul tudom javítsatok ki) és az jó az alapjáték nélkül is. Hogy lehetne megoldani?



Valamint a másik probléma. Megnyomtam az ismétet és megint ez volt. Oké. A kihagy gombra nyomtam, majd beléptem a játékba, ott pedig az alábbi hibaüzenet fogadott: "A csatlakozás sikertelen! A csatlakozás nem sikerült, ellenőrizd az internetkapcsolatodat." Ez mitől lehet? Az internetem rendesen működik, Uplayről indítottam online módban, még is ezt írja ki. Valaki tudna rá valami megoldást?



Miután mindkettő megtörtént velem, hagytam offlineban és a kampányba akartam lenni, de láttam, hogy mindegyik csak az online módban megy. Röviden az első kettő lenne a probléma, a harmadik már csak egy kis iromány volt. :D Köszönöm a segítséget előre is!



2015. ápr. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
a SoD csak kiegészítő, ezért van benne a nevében is, hogy kiegészítő. Kell neki az alap játék is. Ha az nincs meg, simán okozhat ilyen problémákat.
2015. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal(PCG-s újságban olvastam) nem kell a SoD-hoz az alapjáték. Valamint hiába csinálok meg mindent, akkor sem csatlakozik a játékhoz. :S Viszont, ha belépek a játékba, akkor az eredeti játéknak a képernyőjét adja, a kampányon belül pedig látszódik az alapjáték és a 4 kieg. is, szóval szerintem ez egy Gold Edition lehet, ha nem más. De tényleg jó lenne működésre bírni.
2015. ápr. 12. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor lehet gold van benne, már rég nem veszek ilyen újságokat. De nekem, mikor meg akartam venni simán a SoD-ot a steam figyelmeztetett, hogy alapjáték nélkül nem fog menni.

A játék kódját steam-en kellett aktiválni? Mert ott semmi baja nem lesz ha megszakítod. Mivel nem steames, ezért kell egy külön accot regelni az uplay-re is (gondolom ez megvolt ahol szintén aktiváltad). Ezzel az uplay-es accal, amin rajta van a játék, be kell lépni és úgy a uplay könyvtárából indítani a játékot.


Ez ha jól vettem ki az írásodból megvolt és dobálja ki a hiba üzentet. Online módban vagy steamen ÉS uplayen is (ha steamen kellett persze aktiválni)?


Uplay-nél van egy felhő szinkronizáció opció, azt pipáld be a játék indítása előtt és azzal elviloeg mennie kell. Illetve ugyan ez elérhető steam-nél is, bár ott nekem nincs ez bepipálva és megy a heroes 6.

2015. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam először steamen, hátha megy, de nem ment. Utána viszont felraktam az Uplayt és megcsináltam ott. A könyvtáramban van és fel is telepítettem. Pontosabban hol is van ez a szinkronizálós gomb? :D
2015. ápr. 12. 18:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, közben megoldottam a mentésest és kikapcsoltam a felhőbe mentést, viszont kéne valami működő módszer rá. A Confluxhoz a játék még mindig nem tud csatlakozni, tegnap felmentem a conflux oldalára, be is jelentkeztem az Uplay fiókommal, de azt írta, hogy nem találja a könyvtárban a játék adatait. Valaki tudna valami rendes megoldást rá? :D
2015. ápr. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!