Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék széket venni számító...

Szeretnék széket venni számítógépezéshez. Műbőr vagy Szövet?

Figyelt kérdés

Melyiket célszerűbb? Az AKRACING szekeket beztem, ahol mubor, es szovet is van, nem tudom Melyiket erdemesebb megvenni.


Koszonom !


2015. ápr. 13. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem bőr és szövet keveréke volt. A szövet tartós volt, nem kopott ki ,a bőr meg elegánssá tette.


A vásárlásnál próbáld ki, és mindenképp ellenőrizd, hogy a lábia milyenek. És maga a tartószerkezet. Nagyon so kszék 2-3 hónap után elromlik, vagy vagy nem úgy működik, ahogy kellene odalent.

2015. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha műbőr vagy szövet közül választasz én mindenképp a szövetet mondanám mert az tartósabb. Nekem mostani és az ez előtti székem is műbőr volt és nem nagyon bírják. A mostani kb most 9hónapos de a sarkain már ki van szakadva a támlája széle pedig még majd most kezd el szakadni.
2015. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!