Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks vagy War...

A World of Tanks vagy War Thunder tankos részét kedveled jobban? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
A World of Tanks már 4 éves darab, míg a War Thinder tankos része alig 1 éves sem. Melyik lehet a jobb?

2015. ápr. 16. 17:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hát, azon nem igazán múlik, hogy mikori a játék, mert frissítések mindig jönnek rá.

Nem igazán szeretem se a World of Tanks-et, se a War Thunder tankos részét, én a repülők miatt töltöttem le a WT-t (amiben viszont sokkal jobb a WT a World of Warplanes-nél), de azt tudom, hogy a WoT sokkal jobb, ha neked csak a tankok számítanak.

2015. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

majd a WT is lesz 4 eves, hulyeseg ido szerint hasonlitani a jetekokat.

a WT szamomra jobb, elethubb jatek, NORMALIS CELZAS, a Wotban hiaba raksz modokat, maga a celzas mechanikaja nevetseges, azt a jutalmat kapod amit a jatekbeli teljesitmenyert erdemelsz, mig a wotban csak szivsz ha a csapatod veszit, sokkal jobb a gazdasag, nem kell aggodni hogy ezust nelkul maradsz, nem kell unalmas farmcsatakat ujra meg ujra tolni.

a killstreakes repullo pedig sokat dob a meccsen.

2015. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, igen csak a tankos rész érdekel. Szóval a Wot jobb?
2015. ápr. 16. 18:14
 4/16 A kérdező kommentje:
andrysh te játszottál mindkettővel? Megkérdezhetem, hogy van-e top takot ebbe és abba és hogy a wotba mennyi az efficiencyd vagy Wn8-ad?
2015. ápr. 16. 18:16
 5/16 anonim válasza:

Nekem a World of Tanks olyan mintha távirányítású játék tankokat vezetnék semmi élvezet nincs benne még tier 10 sem.

War Thunder jobban tetszik mert vissza adja a tankok igazi mozgását még arcade módban is, lövései, effektek, háborús környezet, találatok/sérülés modellek ami visszaadja azt az érzést mintha háború közepén lennél. Ráadásul nem csak tankokat vezethetsz hanem repülőket/hadihajókat (ami később jön)/tankok és vegyesen, míg a Wot-ban csak tankban kuksolsz, Wt legalább változatos, igaz még gyerek cipőben jár nagyon sok hibával de mint írtad 1 éves a játék szóval ennél már csak jobb lehet.

2015. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

igen mindkettovel, bar mar jo ideje nem wotozok, csak ocsemet latom kiborulni minden patchnel.

a wn8 meg hasonlo ep*nisz meregetok nem erdekelnek, en szorakozasbol jatszok, konkretan meg sem neztem soha hogy mibol mennyim van, de atlag feletti teljesitmenyt biztos nyujtok.

2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 CptTomato ***** válasza:

Én alapvetően a játék élmény miatt nem játszok a ground forces-al.... tényleg valósághű(szerű) meg gyönyörű de... amikor leülök játszani akkor nem arra vágyom hogy perceken keresztűl meredten figyeljek hogy hol mozdul meg néhány pixel, majd pedig lőjek egyet...



A wot számomra sokkal dinamikusabb és élménydúsabb játék...meg egyszerűen mókásabb.


Megértem a GF "imádókat" is, csak azt nem értem miért kell szapulni a másik játékot és miért kell szapulni a másik játékkal játszó embereket.....ez olyan mintha a cod-ot akarnánk összehasonlítani a battlefield-el, csak azért mert mindkettőben fegyverek vannak ....

2015. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezt mond el a wotosoknak is.
2015. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 CptTomato ***** válasza:
Nem tartom velük a kapcsolatot :D
2015. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

CptTomato:

"nem arra vágyom hogy perceken keresztűl meredten figyeljek hogy hol mozdul meg néhány pixel, majd pedig lőjek egyet... "

-igen ez egy külön játék mód, ha nem erre vágysz arra ott az arcade mód ami ugyan az mint a wot!


"A wot számomra sokkal dinamikusabb és élménydúsabb játék...meg egyszerűen mókásabb. "

-élménydúsabb? :O mivel tudd többet nyújtani? Ezt kérlek fejtsd ki bővebben mire gondolsz! :)

2015. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!