Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szakerto league of legends-ese...

Szakerto league of legends-eseknek szol ez a kerdes!?

Figyelt kérdés
Az a dolog tortent velem, hogy mikor lejatszottam a 10.ranked meccset akkor nem adta meg a divisiont sot ha a profilra mentem rangsorolt jatekokra akkor ugy volt mintha meg 1-et se mentem... Ez mi a f.a.s.z???? Komolyan megorultem mert 10/8-at megnyertem es tuti h ezust I vagyII-be kerultem volna -.- tortent ilyen valakivel????????

2015. ápr. 16. 20:18
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Nyugi, volt egy ilyen hiba, hogy nem írta ki a divisiont, ha 24 óra múlva sem oldódik meg, akkor idegeskedj...:D És ne aggódj, 10/8 simán lehet Silver IV is, ha az elején vesztetted azt a kettőt. (Ha veszítesz sokkal gyorsabban csökkenti azellenfél MMR-jét, mint ahogy növeli, ha nyersz.)
2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a probléma fennmarad írj a Riot Support-nak és megoldják a dolgot. Ha kell segítség a ticket megírásában, szólj. ( rayaqin@gmail.com )
2015. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosz kosz az elso iro utan meg is oldodott a problema mert be bugolt es lejatszottam megegy rankedot es megkaptam a silver V-ot de alapbol irtam a supportnak szval az azonnal eszembe jutott :D
2015. ápr. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!