Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Clash Of Clans -ba hogy...

Rencsii_ kérdése:

A Clash Of Clans -ba hogy tudom 'előröl' kezdeni a játékot? Hiába csinálok új fiókot, hiába törlőm telepítem újra és újra?

Figyelt kérdés
A supportal már levelezgetek jó ideje és hiába írom be a rendelés számot stb-t nekik (gem) nem adják vissza a régi "falumat", de nevet nem változtatnak ... screenshotot kérnek de telefonnál nincs olyan opció ahol képet lehetne csatolni nekik, na meg a régiről már nem is tudok...

2015. ápr. 17. 11:46
 1/4 anonim válasza:
Korábban nekem is volt hasonló kérdésem.Ahhoz, hogy a telefonod letörölje a régit, a beállításoknál kell törölni, és eltávolítás előtt az "adatok törlése" lehetőséget alkalmazni kell. A beállításokban lépj be az alkalmazások fiókjába, és keresd meg a coc-ot"! Az adatok, amiket törölni kell, a régi falud. Ha ezt is megpróbáltad már, ne haragudj, nem tudok segíteni.
2015. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ios coc-nál nekem is ez a problémám:d be van jelentkezve gamecenterbe, és onnan sehogy sem lehet törölni a mentést :/
2015. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Heló. Megpróbáltam ezt amit mondott az első és azt kell csinálni hogy 1-ször disconnettelni kell a clashbe az emailed és aztán amit mondott az első ember.
2015. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a CoC-ot disconnecteled Game Centertől, vagy Google+-tól, akkor az csak az eszközön kapcsolja szét, a felhőben örökre megmarad.
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!