Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Wii Legends Of...

Nintendo Wii Legends Of Zelda-ban, hogy kell a majomtól tovább jutni a barlangban?

Figyelt kérdés
Amikor megmentettem a majmot és a kislányt, tovább léptem a szinten, és vissza kellett menni oda ahol fogva tartották őket, és ott volt egy barlang..de mivel már nem farkas voltam, így nem volt érthető mit mond a majom..aztán tovább mentem ilyen kerek barlang kapukon át, amikor egy ilyen nagy "kápolnába" értem, és ott előjött egy nagy pók akit megöltem, de nem történt semmi, semerre nem lehetett menni 3 barlangkapu volt de egyikhez sem vezetett út, le volt szakadva a híd..csak vissza felé lehetett menni/körbe-körbe..és akkor az az árnyék azt mondta hogy az oszlopok, egyfajta oltár és h kérdezzem meg a majmot de hát nem lehetett mert ember voltam..szóval itt mit kell csinálni hogy lehet továbbjutni hogy megmentsek 2 másik barátot a faluból?:/
2015. ápr. 17. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a balra vezető kapunál el kel kapni a majmot. Arra megmenthetsz mégegy majmot. Ezt úgy kel csinálni, hogy azon az oszlopon, ahol van ő, bele kel gurulni, és kiszabadul. Azután jobbra kel még kettőt megmenteni. Azután átmész a lerombolt hidon, és meg kel küzdened a páviánnal. Ezután kapsz egy szél-bumerángot, amivel megcsinálhatod a dungeon-t, és legyőzni az ottani főellenséget (Diababa).

De ha meg akarod "menteni" az Ordon-i barátokat, akkor meg kel csinálni a dungeon-t, majd Eldin-t felszabadítani a Twilight-tól.

Ha van kérdésed

2015. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én még az előző válaszoló vagyok: Ha van kérdésed, kérdezz engem!
2015. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és a leszakadt hídon hogy kell átmenni? mert én elmentem jobbra ott ahol legyőztem a pókot, és oda már nem követett a majom az ajtón túlra, és a leszakadt híd mellett lyukadtam ki csak egy másik ilyen terasz szerűségen és ott mozgó hidak voltak de sehogy sem tudtam átmenni:/
2015. máj. 1. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy átjuss az elszakadt hídon, ki kel szabadítani jobbról két majmot. (ehhez balról kel egy majmot kiszabadítani)
2015. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha nálad van a dungeon térkép, akkor jobban sztnézhetnél.
2015. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*szétnézhetnél
2015. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kiszabadítottam mindkettőt és a térképet is látom, de ahol van a leszakadt híd oda nem jönnek utánam a majmok..
2015. máj. 3. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon jártál (balra és jobbra)?
2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, és csak két majommal találkoztam, hídon nem tudtam átmenni.
2015. máj. 4. 22:51
 10/10 Attyx ***** válasza:
Szerintem a Zelda játékok egyik legnagyonn erénye hogy rájössz és nem megkérdezed.
2016. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!