Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Cheat Engine...

Hogyan lehet a Cheat Engine programot online játékokban használni?

Figyelt kérdés

A Cheat Engine használatával az adott értékek állíthatóak be. Valamilyen Adobe Flash Player-t kell behívni, kiválasztani a kódtípust, majd rákeresni az adott értékre, amit át kívánunk állítani. Sajnos eddig még nekem nem sikerült a használata.

Akinek már sikerült Cheat Engine használatával előnyös értékeket beállítania valamely online játékban, az kérem részletesen írja le, hogyan tudta sikeresen megcsinálni.



2015. ápr. 18. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

almodik a nyomor

ilyen programmal a te gepeden tudsz csak csalni, egy jatekszerver feltoresehez mas modszer kell...

2015. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
NEM KÉNE CSALNI NYOMI!
2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cheat Engine-nel NEM tudsz online játékokban csalni. Mivel az adatok nem csak a te gépeden futnak ,hanem egy szerverrel kommunikálsz közben, és azokat az adatokat ha látja is a program, nem képes felül írni, ezáltal a cheat engine csak offline játékokhoz használható.


Én bevallom egyszer használtam this war of mine-nál, mert nagyon felb* szott.


Online csalást mindig egy adott játékhoz kell keresni, bár aki nem képes csalás nélkül előrébb jutni egy online játékban, az nem a számára megfelelő játékot játssza, persze ez személyes vélemény.

2015. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként én nem szoktam ilyeneket használni.

Engem inkább az bosszant, hogy sok játékos így tesz előnyökre szert és így általában a ranglista végén állok miattuk. Viszont pont az egyik ismerősöm dicsekedett vele, hogy több online játékban is használta és nagy előnyökre tett szert vele. Ő ajánlotta nekem, hogy töltsem le a Cheat Engine programot és próbáljam ki a használatát. Mivel nem működött, ezért rövid időn belül töröltem is a gépemről.

2015. ápr. 19. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
az ismerosod jo nagy kamugep.
2015. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A cheat engine nem jó erre, minden ilyen online játéknál külön külön csalás script-et kell írni. Tehát mondjuk külön kell counter strike-ra wal lhacket, call of duty-ra wall hacket meg battlefieldhez is külön wall hacket kell programozni.

Persze léteznek, hiszen én is majdnem naponta találkozom ilyen kis nyurga legényekkel, akik azt hiszik ettől janik. De nem zavar, mert az életben nincsen csalás kód, majd ott jól pofára esnek.

2015. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!