Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver rangok?!

SuperCsajszix3 kérdése:

Minecraft szerver rangok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minecraft szerveren, van 1 rang mondjuk Tag vagy Admin de m1 mi, és ha elmegyek egy másik világba akkor elveszi ezt rangot(multiverse coreval hoztam létre új világot) és hogy miért van ez, esetleg orvosolni lehet valahogy hogy mindenhol ugyan az maradjon rangom?:) Jó válaszért megy zöld kéz. :)
2015. ápr. 18. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen permission rendszert használsz? Ha group manager-t akkor minden világban külön kell beállítani a rangokat. De elmondom megint, ne kezdj bele ha nem értesz hozzá vagy bukás lesz és csak magad bántod meg vele.
2015. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és van olyan ahol nem kell beállítani csak 1x? (permession)
2015. ápr. 18. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem permession hanem permission :D, és permissionsEx. Ha ezt beteszed szedd ki a group manager-t.
2015. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából ez is egy baromság, amit írtál, hogy group manager-nél minden világra külön be kell állítani a rangokat.


Az én szerveremen is GM van pex helyett, mert a pex hol ment hol nem. Simán annyi, hogy a GM config-jában be kell állítani, minden meg nem adott világ egy megadott világ rangjait használja. Utána beállítod azt a megadott világ rangokat és bemásolod az egészet a meg nem adott világok mappába. Kész is, működik is, már több mint 1 éve így van megoldva a szerveremen.

2015. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pex-et használok, munkálkodtam a mestermc-n ott is pex-et használnak, egy jól beconfigolt szervernél nincs probléma a pex-el, a group manager pedig macerás. Tudom mert ezt használtam még anno mikor megtanultam az alapokat. Sosem volt mentési problémám a pex-el.
2015. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az aki, azt írta hogy 1 éve csinálja a szerverét, adna 1 ipt?:D
2015. ápr. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!