Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi futna a gépemen? Nos a...

Zsuchan kérdése:

Mi futna a gépemen? Nos a helyzet az h szeretnék valami jó játékot rátenni de amiket kinéztem min mind nem feleltmeg egy kritériumnak. A videó kártya.

Figyelt kérdés

Nos a gépem paraméterei:

Windows 7

CPU típusa Intel Pentium III Xeon, 2500 MHz (9.5 x 263)

Videokártya Intel(R) G33/G31 (256 MB)

Hangkártya Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]


120 Gigás ebből 90 szabad.....


Videó kártyát(cserélni nemtudom egyenlőre 2 év gari és matricával levan ragasztva a ház..ha az sérül elveszik a gari)

szeretnék valami akció játékot de leginkább Fantazi jellegű, szerepjátékokra hajazok..

valaki tudna segíteni?egy esetleges lista hogy mi menne a gépemen?


2010. febr. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A videokarid elég jó. Próbáld a Call of Duty 1-2.Szerintem csúcs játék.
2010. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem a legratyibb a videó kártya de mindíg sikerül olyat kinéznem amit nem visz...pl X-blades -et se vitte meg sorolhatnám XD
2010. febr. 21. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Diablo 2, Titan Quest
2010. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Titan Quest nem fut XD XD

még ehez is gyenge

már nézegetek új videó kártyát bele elfogadható áron XD én má nem bírom h nem találok magamnak való jo kis szerepjátékot.. XD

2010. febr. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!