Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglalóban mennyit kell...

A Honfoglalóban mennyit kell várni, hogyha kifogytál a fegyverekből hogy újratöltsön és újra játszhass?

Figyelt kérdés

Most 1-2 év után kedvet kaptam játszani vele. Teljesen meglepődtem, hogy a játék teljesen megváltozott.

Most este játszottam kettőt és kiírta hogy várjak amíg újratöltődik a fegyver és indulhatok csatába. Kb mennyi idő, amíg újra enged játszani? És hány játékot?


Amúgy ez röhej, régen bementem és ha akartam, tíz játékot lenyomtam egymás után és az egész magáról a kvíz játékról szólt nem pedig ilyen várépítős baromságról...


Nem tudom miért kellett megváltoztatni...



2015. ápr. 18. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90 percenként tölt újra egyet. Az, hogy hány fegyvered van az attól függ, éppen hányadik szinten vagy. Alapból azt hiszem 5 van mindenkinek.
2015. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, már ezt is bevezették? :O Olyan jó játék volt, most meg csináltak belőle egy... nagy blődséget.
2015. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Orsi860603 válasza:
100%

Tényleg egy hatalmas baromság, pedig én is nagyon örültem neki, mert annak idején nagyon-nagyon sokat játszottam PC-n.

Az egész a pénzről szól. Ha vásárolsz fegyvereket, akkor nem csak várnod nem kell, de egy fegyverrel határokat átugorva eljuthatsz az ellenfél váráig, majd 3-mal lerombolhatod még akkor is, ha a való életben nem tudod mennyi 2*3!

Én teljesen kiábrándultam.

2017. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!