Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani trükköket...

TheSanyi18 kérdése:

Tudnátok mondani trükköket hogy tudnék nyerni tippmixen? Hiába követem az eseményeket meg ismerem a csapatokat, de sokat nem segített még ez a kettő. Elviekben vannak taktikák is hogyan tudnék nyerni mixen? Mik lennének ezek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
varázsgömbbel
2015. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha valaki ismeri a tuti módszert (ilyen nem létezik), ahelyett, hogy felnyalná a nagy lóvét, inkább megosztja veled?
2015. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

1. sose fogadj 3-4 meccsnél többre (4/5 meg társai).

2. nagy téttel kell menni fix nyerésre (pl hazai 1.3 szorzó, döntetlen 5.5 szorzó vendég 7.8 szorzó). Ez a nagy úgy 50-60 ezer forint. Nem a holnapi kifli árát akarod kibűvészkedni gondolom.

3. csak úgy rakj meg valamit, hogy tudod, ha buksz is, nem fog fájni az a pénz.

2015. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha neked az nem segít, hogy tisztában vagy a csapatokkal, formákkal, erőviszonyokkal, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

Persze, tuti nyerő taktika nincs. Ha lenne, akkor mindenki Tippmixből gazdagodna meg.

Trükkök meg nincsenek. Pontosabban egy van: el kell találni, hogy ki fog nyerni. Rengeteg taktikát lehet olvasni, bankroll így meg úgy, ennyit tegyél fel, ennyi maradjon, ennek a felét tedd fel, annak csak a negyedét... ez csak pepecselés. Ha bejön a tipp, akkor nyersz, ha nem, akkor nem. Ilyen taktikázásokkal legfeljebb a bukás idejét tudod kihúzni.

Persze, azért vannak módszerek, hogy hogy érdemes fogadni. Az alapelv, hogy olyan eseményekre fogadj, melyeknek a valószínűsége nagyobb, mint ahogy azt az ODDS alapján sejteni lehet. Például ha egy kupameccs ODDS-a 1,15, de lévén kupáról van szó, és mondjuk a hazai csapat az első fordulóban 4-1-re simán nyert, benne van a pakliban, hogy a másodikra leengednek, és hiába toronymagasan jobbak, simán becsúszhat egy vereség. Ilyen esetben nem érdemes rá fogadni. A mai kínálatból erre szép példa a Bayern-Porto. 1,28 a Bayern ODDS-a, pedig tudjuk, hogy az első meccsen 3-1-re kikaptak, és bajok vannak a csapatnál. Ők az esélyesebbek, de ez a kockázatot tekintve túl alacsony ODDS. A továbbjutásukra az 1,73 szintén túl alacsony. Az oddsmesterek hajlamosak bizonyos csapatokat túlértékelni. Persze, ez még nem zárja ki, hogy ők nyernek, de hosszú távon nem éri meg túlértékelt eseményekre fogadni. Azokra viszont, ahol a valós esély magasabb a becsült esélynél, megéri fogadni, mert hosszú távon így nyereséget hoznak.

Én normál esetben nem is fogadok olyanra, aminek 1,2 alatti a szorzója. Ezek általában mind túlértékelt kimenetelek, másrészt meg a haszon, amit hoz, minimális a várható nyereséghez képest.

Ami engem illet, én próbálok biztosra menni, olyan meccsekre fogadni, amik biztosnak tűnnek, de ennek ellenére a szorzójuk magasabb.

Sokan a "döntetlenvadászatra" esküsznek. Ez alatt azt a módszert értjük, amikor - ahogy neve is mutatja - a döntetleneket próbáljuk eltalálni, ugyanis gyakran annak a legnagyobb a szorzója, és ez gyakoribb kimenetel, mint amire az ODDS-a enged következtetni. Ez mondjuk egy olasz bajnokságban felettébb jövedelmező lehet, persze, itt is tudni kell, hogy mikor van reális esélye a döntetlennek. Sokszor látom különböző tippmixes oldalakon, hogy mennyire félreértelmezik ezt a módszert. Megtesznek egy rakás random meccset döntetlenre, van, hogy négyes vagy ötös kötésben, és persze évente egyszer, ha bejön nekik. Mert ez a módszer nem erről szól. Hanem arról, hogy olyan meccseken kell döntetlenre tenni, ahol annak tényleg reális esélye van. (Mondjuk a hétvégi Inter-Milan egy tipikus ilyen meccs volt.)

Még pár gondolat a kötésekről. Nem érdemes hármasnál nagyobb kötésben játszani. Gyakran látok olyan szelvényeket, ahol akár 8-10 meccset is megjátszanak. Ezeknek rendszerint bukás a vége. Én maximum hármas kötésben szoktam fogadni, azt is csak a nagyon valószínű meccsek esetében.

2015. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet és reméljük sikerrel járok.
2015. ápr. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!