Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star stable online launcher?

Trixi74 kérdése:

Star stable online launcher?

Figyelt kérdés
letöltöttem az sso launchert. mivel sok karim faceval vanregizve, bejelenkeztem egy faces karimmal, de véletlenül bejelentkezve maradt, és a 16 lvl-be már kb 1 hónapja nm voltam benne emiatt, mert a másik karival nem lép ki. :( ha launcheren rámek arra h : bejelentkezés facebookal, akk a kiskarimat adja be :( már irtam suportnak is ezwerszel, de már ismernem kkéne őket h sose irnak vissza. tudnátok segiteni h hogyan léphetnék bele a másik faces karimba? helyesírásért bocsi, de eltört az orsócsontom, a másik karomon meg zuzodás van, és nehezen irok. a válasokért köszi

2015. ápr. 19. 09:24
 1/1 Christalin válasza:
Ebben az esetben azt tudom javasolni,telepítsd újra a Launcher,vagy használd továbbra is az Online verziót! :)
2015. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!