Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha nem indul...

Mit csináljak, ha nem indul el a sims 3-om?

Figyelt kérdés
A sims 3 letöltve van meg nekünk. Töröltem az egyik kiegészítőt és azóta azt írja ki, hogy hiba történt. Mit tegyek? ( azért töröltem le az egyik kiegészítőt, mert azzal kellett volna elindítani, de nem tudta leolvasni a windows)

2015. ápr. 21. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2015. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az egyetlen aki letölti. Kérlek titeket, hogy segíteni próbáljatok! :)
2015. ápr. 21. 16:55
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy sokan lopnak, nem változtat a helyzeten. Még mindig igaz, amit az első irt.


Kéz lehetőséged van:


1. Vacakolsz a lopott sz*rral.


2. Megveszed. Egy csövesnek is van rá pénze.

2015. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
* Két
2015. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez megint nem nagy segítség. Másnak tudnak segíteni, csak nekem nem? Feltettem egy kérdést. Ha segíteni nem tudsz, akkor ne írjatok. Kérlek titeket, hogy segítsetek és ne azt mondjátok, hogy vegyem meg. Majd meg veszem , ha megakarom.
2015. ápr. 23. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor MAJD játszol.
2015. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pontosan mit ír ki?Én segítenék..Dobj üzenetet
2015. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, mert itt mindenki megvesz mindent... a sok szent, menjetek a templomba gyónni. lol


Ha a kiegészítőt uninstalláltad akkor új cracket kell betenned, mert már nem azzal kell indítani a játékot amivel eddig kellett... ha csak az alapjáték maradt akkor ahhoz való cracket kell betenned, ha van még kiegészítő rajta akkor a legújabbhoz való cracket kell.

2015. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) És azt is,hogy vannak normális emberek!
2015. ápr. 27. 16:05
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert aki olyan tanácsot ad, amiben neked fizetned kell valamiért, az nem normális?
2015. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!