Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ac unity elfutna szerintete...

Az ac unity elfutna szerintetek egy intel core 2 duo E8600 as procival? ( 8 gb memória és egy Nvidia geforce gt 630 as VGA val persze)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elindul, vállalhatatlanul lassú lenne minimum grafikán.
2015. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=9N4I9Dp_zR0


Erről kb. példát vehetsz.


Legalacsonyabb beállítások és felbontás mellett is élvezhetetlenül akadozik. De ez még egy erős gépnél is előfordul néha, a Unity kegyetlenül optimalizálatlan.

2015. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát akkor meg sem próbálom
2015. ápr. 22. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges, viszont szerintem az AC4-ig tudnál Assasin's Creed játékokkal játszani. Az első, és az Ezio Trilógia 100% hogy jól működne, a 3. néha akadna de végig tudnád vinni, a 4. pedig eldöcögne véleményem szerint.
2015. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az összessel kész vagyok a unityig :) mindet végignyomitam ( 1,2,brotherhood,revelations,3,4,rouge,liberty,freedom cry)
2015. ápr. 22. 17:05
 6/6 A kérdező kommentje:
jah és még az ac4 is tökéletesen fut közepes grafikával, fullon kicsit akad de az lényegtelen :)
2015. ápr. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!