Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta 5 már crackelve van?...

A Gta 5 már crackelve van? Igazából azért érdekel, mert a Rockstar azt mondta, hogy feltörhetetlen lesz a játékuk, legalábbis jó védelmet kap.

Figyelt kérdés
Nyugi, én nem fogok a crackelt verzióval játszani, mert PS4-re megvettem a játékot, és hidegen hagy a PC, csak kíváncsi vagyok, hogy a legalja már játszik-e a tört verzióval. Mondjuk aki 2 évet képes várni a játékra, és nem tud 10ezret félretenni, az elég szánalmas.
2015. ápr. 22. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Annyira hidegen hagy, hogy már azt kérdezed, le lehet-e már lopni. Gratulálok.
2015. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze, köss bele, mert így teljes a napod.

Nem töltöm le, csak facebookon írták, hogy van tört verzió, volt is hozzá link, meg is tudnám találni, de nem fogom, mivel nem érdekel. A PC-men menne, de mivel közel 6 éve nem warezolok, így ezt sem fogom letölteni, csak azért érdekelt, mert a Rockstar beállította szinte feltörhetetlennek, de ezt le is írtam, csak sajnos pár szó után valszeg nem olvastad tovább a kérdést.

2015. ápr. 22. 17:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs még feltörve. Azt már elég sok helyen megírták volna. Olyan védelmet kapott pc-n mint a FIFA 15.
2015. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
fel lett már törve a játék, annyi hibája van hogy a gépen vissza kell állítani a dátumot április 19 re a játék indítása előtt, de tökéletesen működik. Ja és igen, szánalmas vagyok és a társadalom legalja mer nem akarok 14 ezer Ft-ot kidobni az ablakon egy játékér ami nemis biztos hogy fut a gépemen. Mivel ugye a mostani játékokhoz nem szokásuk a készítőknek demót kiadni máshogy nem lehet megtudni hogy hogyan fut az adott játék a gépen.
2015. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tehát, ha nem(biztos) hogy fut a gépeden, jogosít lopásra. Értem. Akkor lopj már egy kilo kenyeret is, még úgy is hogy nem biztosan vagy éhes. Vajon mit szólnak hozzá a boltban?
2015. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy 300 Ft-os kenyeret szerintem ne hasonlíts össze egy 14 000 Ft-os játékhoz. Az meg hogy "lopom" a játékot hogy megnézzem fut-e a gépen és ha fut normális megveszem abban meg nem értem mi a probléma. Senki nem mondta hogy a tört verzióval játszom végig a játékot.
2015. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is arra használom a tört verziókat, hogy lecsekkoljam futna e a gépen. Aztán szépen letörlöm, és ha lemegy az ára/játszani akarok vele, megveszem.


Amúgy ismerősöm tegnap kezdte el a GTA5-öt tört verzióval, szóval elvileg valahol van már..

2015. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem mindenki veszi meg a lecsekkolás után, ha fut is.
2015. ápr. 23. 13:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Én se vettem még meg pl. a Mortal Kombat X-et, pedig letöltöttem kipróbálni, hogy fut e. De nem is akarok még vele játszani! Majd ha kedvem lesz a játékhoz, megveszem. A torrentessel nem játszom.
2015. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Szép kis vita..

Visszatérve VAN tört verzió.

Hogy pontosabb legyek már megjelenés előtt volt.

De sajnos 1-2 torrent vírust tartalmaz, ami letilt néhány windows szolgáltatást a használat alól (pl services.msc, regedit)

MINDIG olvass el kommenteket mielőtt letöltessz! Ha pedig nincs, akkor ne töltsd le!

2015. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!