Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft (Többi lent)?

Airsoft (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Debrecenben van valahol airsoft pàlya ahova beengednek 13 éveseket is ? Akàr szülôi engedéllyel? Köszönöm a vàlaszokat.

2015. ápr. 22. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

13 éveseket? hülye vagy? Az airsoft szigorúan 18+! Nagyon veszélyesek azok a fegyverek ám, főleg mikor olyat lő hogy beépül a testedbe a bb golyó meg kiüti a fogadat stb.


Saját magán területen játszhatnak, de ha valaki kihívja a rendőrséget az a magánterület tulajdonosát úgy megszívatja, ahogy van. Ugyan ez igaz, ha a saját magánterületen megsérül a gyerek.

Ezekből olyan perek lehetnek, hogy kizártnak tartom, valahova is beengedjék őket ilyen pályára.

2015. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a vàlaszt. Van airsoftom és nem annyira fàj mint egy paintball loves. Mindegy azért köszi a vàlaszt
2015. ápr. 22. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem annyira fàj mint egy paintball loves"


Mert vásári vackod van, nem normális fegyvered. A testbe épülés, és fogtörés baromság, de nem veszélytelen egy airsoft... Azonkívül egy ilyen birtoklása engedélyhez kötött, kíváncsi lennék, hogy osztanak ilyet gyerekeknek. Ja, sehogy...

2015. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. Nem engedélyköteles! Csak annyi van,hogy 18+ veheti meg.
2015. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
testbe épülés meg fogtörés hülyeség? te se voltál még igazi airsoft meccsen azt látom. Én voltam országos airsoft versenyen, mellettem fekvő barátomnak 3 első foga tört le 1 sorozattól, meg a nyakából az orvos szedte azt a 8 golyót, mivel szó szerint a bőre alá ment be, vérzett, gennyes volt meg minden. Végül is csak bevitték a kórházba kivizsgálásra meg a fogaival kezdeni valamit amíg el nem jut fogorvoshoz (az 3 korona előre, úgy 100 ezer forintjába fájt a családjának). De igen, tök veszélytelen dolog, menjetek csak.
2015. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen. Én a múltkor egyszarvút lőttem a hegyekben.
2015. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lH5Pe7efh-8

jó videó nézést a veszélytelen airsoftról

2015. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Jó videózást sellőkről...

2015. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tényleg lőnek ilyen erőset az airsoftok, pláne ha 0.25 vagy a fölötti golyóval is 400 fps-t vagy fölötte teljesít. De ezek hülyék, nem volt rakjtuk semmi védő maszk, persze hogy bevérzik az arcuk vagy letörik a foguk....
2015. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!