Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olvastam egy cikket, és nem...

Stewei kérdése:

Olvastam egy cikket, és nem értettem. Na ezt jól megfogalmaztam! Szóval a kérdés annyi lenne, hogy XBOX360-ra lehet billentyűzetet, egeret csatlakoztatni? Mert úgy tudom lehet. Mennyivel befojásolja a játékot?

Figyelt kérdés

XBOX360 játékok közül a BATTLEFIELD3, CRYSIS3, és a NEED FOR SPEED / MOST WANTED kezdőlökésnek jó választás lenne?


Várom az ajánlatokat! Véleményeket, válaszokat!



2015. ápr. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem lehet. Létezik átalakító (pl. XFPS), azzal lehet de elég drágák és fogalmam nincs hol lehet őket kapni. Nyilvánvalóan kicsit olyan, mintha csalnál, lehet akármennyire védeni a controllert, de azért az egér+bill kombóval mégis jóval magasabb szinten lehet tolni az FPS-eket.


BF3 egész jó, Crysis 3 egy szemét, NFS-ről nem tudok véleményt mondani.

2015. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de mi is az az FPS? Az XFPS-be bármilyen billentyűzetet be lehet csatlakoztatni ? Köszi előre is!
2015. ápr. 24. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

First Person Shooter. Belső nézetes lövöldözős játék, mint pl. a Battlefield 3.


USB-s billentyűzetnek kb. bármilyennek mennie kéne.

2015. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon tudtommal senki sem forgalmazza. A play-asiától meg lehet rendelni őket (plusz 10 euró a házhoz szállítás):

[link]

[link]

A Max Shooter nekem eddig tökéletesen működik. Sokan azt mondják, csalás ilyennel játszani, de szerintem ez hülyeség. Ezt is ugyanúgy meg kell szokni, mint bármi mást, én pedig képtelen vagyok megszokni az analóg célzást. A kurzor nem egészen úgy mozog, mint PC-n, de még így is ezerszer jobb, mint az analóg karokkal való irányítás. Az egér sem jelent 100%-os győzelmet (nekem 60-70% körül van).

2015. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!