Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lehet ez? Többi...

Melyik játék lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Régen talán még 8 éves koromban volt egy játékom melyre már nem emlékszem. Meg szeretném tudni melyik játék lehetett az.

Egy lövöldözős játékról van szó mely talán egy részében, sivatagban fogunk lövöldözni. Valahonnan egy repülőből vagy helikopterből kidobnak minket a társainkkal együtt. Összesen 2 társunk akik talán el keveredtek tőlünk az ejtőzés közben. Mi ahogy emlékszem egy táborba érkeztünk, ahol minden szinte kihalt csöndes de lehet találni asszem pár ellenséget. Miután elhagytuk azt a tábort találunk 2 nagy homok domb között egy autót melyre azt hiszem egy bombát kell helyezni és miután oda ért 2 ellenséges ember fel kell robbantani az autót. Sajnos ennyire emlékszem hiszen emlékszem arra hogy nem jutottam sokáig benne mert azt se tudtam mit csinálok benne 8 évesen.



2015. ápr. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

es kb mikor voltal 8 eves?

picit szukitene a kort.

2015. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 14 éves vagyok :) Már nem tudom milyen évben játszottam vele.
2015. ápr. 24. 22:22
 3/5 Pintér László ***** válasza:
Szia, talán valamelyik Delta Force ?
2015. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Iiigeeen :D Köszi a választ!
2015. ápr. 27. 20:30
 5/5 Pintér László ***** válasza:
Nincs mit. ;) Max egy sör vagy egy puszi. ;)
2015. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!