Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A naruto ultimate ninja strom...

A naruto ultimate ninja strom revulution-ban kéne egy kis segítség a tőbi lent aki tud segíteni? Az írjon akár privátban is

Figyelt kérdés
az nele a probléma hogy a gépem az meg van a játékhoz de nagyon szagat miért ? mitől lehet ? lehet az a probléma hogy túlságosan sok minden van a gépen vagy virusos a gép ??? valaki segítsen már mert nagyon szeretnék már vele játszani előre is köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 26. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen jobb gép kell hozzá?
2015. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fut valami a háttérben? Mert nekem is bőven megvan a gépigény, de ha Youtube-on elindítok egy zenét vagy valamit, akkor egyből elkezd laggolni. Vagy vedd lejjebb a felbontást, ha tudod!
2015. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Első válaszoló, miért vagy olyan hülye, de komolyan? Ha megvan hozzá a gépe, akkor megvan hozzá. Ő csak jobban tudja, nem? -_-
2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Még az jutott eszembe, hogy elvileg a játékot inkább nvidia-s videókártyához optimalizálták jobban. Nem tudom, hogy neked milyen, van, de akár az is lehet az oka.
2015. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 ahogy te viselkedsz azt gyökérségnek hívják. Hülyézz le még párszor hátha megkönnyebbül az az elkényeztetett szíved. c:


Mivel a kérdezőnek nem épp tökéletes a helyesírása nem következtetek nagy IQ-ra, így hát honnan tudná hogy megfelel-e a gépe hozzá, főleg ha nem is ért hozzá vagy épp nem csekkolta le. 1. voltam.

2015. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na ide figyeljetek csak TUDOM hogy milyen gépem van ne hogy mar ti tudjatok jobban hogy a számítógépem meg van hozza mert őszehasolitotam egy programmal úgyhogy a játéknak bőven mennie kéne amúgy meg ez a videokártya van benne ATI Radeon HD 4600 Series 1,00 GB (1 073 741 824 bájt)
2015. ápr. 26. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mint mondtam, ezeket próbáld meg! Első, még mindig ugyanaz a véleményem. Ha nem tudsz hasznos dolgokat írni a hozzászólásodban, akkor inkább ne is írj semmit! És én nem vagyok gyökér, csupán kimondom a véleményem. Ami jelen esetben igaznak bizonyult. Gratulálok. Jól lejárattad magad...
2015. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!