Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki gyilkolászik Megatonban?

Ki gyilkolászik Megatonban?

Figyelt kérdés

Azt hittem mindent tudok a Fallout 3-ról aztán kiderült hogy még mindig tartogat meglepetéseket. Sőt ez igazi rejtély. Ilyen még egy végigjátszásomban sem volt. Na figyi:

Úgy kezdődött hogy vittem volna fel a fémhulladékaimat a vízmű karbantartó csávónak de eltűnt.Játékidőben napokig nem került elő aztán feladtam a reményt hogy ebből jó karma lesz. Elnyelte a föld. Aztán játékidőben kb 4-5 héttel később megtaláltam Lucas Simms hulláját a Rézlámpás melletti kis sarokban. Játékidőben rá kb 3 napra meglett a vízmű karbantartó hullája az atombomba kráter pocsolyában (utólag kerülhetett oda mert addig nem volt ott). Ezután játékidőben kb 3 hét múlva a kráterben megtalálom Nathan hulláját (enklávés bácsi) aki egyébként a vízműves eltűnése óta panaszkodik hogy sehol sem találja a feleségét. Wtf? Ezután mi lesz? Megtalálom Nathan feleségét is holtan egy sarokban? Egyébként a megtalált hullák közül csak a vízművesé volt teljesen kifosztva. JA és ez mind az előtt történt hogy a Béke Követe lettem és beálltam a Regulátorok közé. SOKKAL előtte. Van itt valaki hasonló tapasztalatokkal?



2015. ápr. 26. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nathan mindig keresi a feleségét szóval az csak véletlen, a vízműves miért van kifosztva nem tudom.


Az ötleted egyébként tök jó, de sajnos csak egy bugról van szó, ez egy hiba a játékban. A lakosok rossz koordinátákra töltődnek be és ezért a játéktéren kívülre kerülnek, így nem találod meg őket. Néha meg magasan a levegőben jelennek meg, lezuhannak és csak a hullájukat találod meg.


Itt egy játékos konzolparancsokkal egy eltűnt lakoshoz teleportál, aki a bug miatt a város azon részén álldogál, ami nem volna normális módon elérhető.

https://www.youtube.com/watch?v=qkhk8NIWA7A


Itt egy játékosnál a kocsmából kilépve pont látható amint Nathan lezuhan, mert magasan a levegőben jelent meg.

https://www.youtube.com/watch?v=YYBuWBX1uxA


A lakókat visszahozhatod konzol parancsokkal.

A konzolt a ` billentyűvel hozhatod elő.


A következő két paranccsal magad elé teheted bármelyik szereplőt ha eltűnt:


prid <ref_id>

moveto player


A ref id-t a [link] oldalon nézheted meg, keress rá a szereplő nevére, a leírásban a képük alatt ott lesz a ref id, majdnem legalul. Pl. Nathaniel Vargas ref id-je 00003b57

Tehát a parancs hogy magad elé hozd:

prid 00003b57

moveto player


Feltámasztani a következő parancsokkal tudod:

prid <ref_id>

resurrect 1


A ` billentyű újbóli megnyomásával eltűnik a konzol és folytatódik a játék, tehát ha Nathant feltámasztod, akkor felkel mintha mi sem történt volna.

2015. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem is tudtam hogy ilyen bugok is előfordulhatnak. Találkoztam már beőrült npc-vel, polcok közé szorult tárgyakkal,süllyedő elsősegély dobozzal de ez még nekem is új volt.
2015. ápr. 29. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!