Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok a Dishonoredhez és a...

Tudtok a Dishonoredhez és a Thief-hez hasonló világú játékokat vagy filmeket?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem ezeket a világokat, sötét, okkult, de ami igazán megfogott, hogy a középkorból lép elő az iparosodás korába. Ehhez hasonló filmeket és játékokat szeretnék találni a segítségetekkel.

2015. ápr. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Filmek?

Steampunk filmekre keress rá, én a Vidocq-ot ajánlom.


Játék? Most jött ki a Bloodborne és az Order 1886. De sajnos PS4 exkluzívak.

Amnesia: Dark descent

Talán egy kicsit furának tűnik, de a Batman Arkham Cityben is vannak hasonló motívumok.

2015. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
The Dark Mod
2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ, srácok. Elsőnek mondanám, hogy kerestem, de a Steampunk világ hatalmas, és noha ha imádom is, kevés ilyen film van, ami az általam írt leírásban szerepel. Egyedül az exklúzív játékot nem tudom kipróbálni, de szerencsére a többihez már volt szerencsém.


Másodiknak meg csak annyit, nem teljesen az én világom, Viszont már le is szedtem, holnap ki is próbálom!


Köszönöm a válaszokat!:)

2015. ápr. 27. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott egy, ami megfelelhet, az Arcanum. Abban egy tipikus fantasy világ kezd el iparosodni. Az unofficial Arcanum patch nélkül ne állj neki, mert különben nagyon bugos.
2015. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem pontosan Rpg-re kerestem, de te nyertél. Ez a világ lenyűgöző, szerintem beletudok ölni sok órát. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. ápr. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!