Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki szinte minden...

Miért lép ki szinte minden játék hibával?

Figyelt kérdés

Változóan 2-10 perc között egyszer csak kifagy a játék. Néha szerencsém van és hibaüzenetet is meglátom, de máskor annyira kifagy, hogy nem reagál a reset gombra se ...

Minden úgy kezdődik, hogy játék közben fekete képernyő és kiírja, hogy VGA No signal, aztán vagy szerencsém van és az előbb említett hibaüzenet jelenik meg vagy teljesen szétfagy minden.. Ez már nagyon irritáló, főleg úgy, hogy magyarul semmi használhatót nem találok.. Nem hiszem el, hogy az egész országban csak nekem fordul elő.

Mielőtt ilyen alap dolgokat mondtok, ha valaki egyáltalán mond valamit, mert nem szoktam választ kapni, akkor ezeket csináltam meg:

-Mindent frissítettem a Windowson.

-A legújabb VGA driver van fent.

-A legújabb hang driver.

-DiretX-et az origin által feltelepített játék mappájából is próbáltam és a microsoft oldaláról is telepíteni, pedig már alapból bent van a Windows 8.1-ben.

-Angol forrásokban lévő dolgokat is kipróbáltam nem is egyet.

-Vírusírtót is futtattam nem is egyszer.

-Tisztítót is.

-stbstb.

Nem szeretném volna a Windowsot is újrarakni reméltem, hogy anélkül is meg lehet csinálni, szóval ehhez várok most tanácsokat.

A hiba a következő:

"DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_RESET ("The device failed due to a badly formed command.")"

Nem is a grafikai beállításokkal van baj, erős gépem van.

-Intel Core I7-4770K

-H105 Vízhűtő

-ASUS GTX770 OC 2GB

-8GB Dominator Platinum

-120GB SSD V300

-1TB RED NAS WD HDD

-650W GOLD 80+ EVGA Táp

-Jól szellőző CM Stryker ház

Nem is melegszenek a komponensek minden 45-50 fok alatt van jóval.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 28. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a Windowsot is újrarakni.**
2015. ápr. 28. 19:16
 2/3 A felhasználó ***** válasza:
Nekem úgy fest hogy a videokártyáddal van valami hiba. Próbáld ki egy másik videokártyával ha van, vagy rakd át a kártyát egy másik gépbe, azzal kizárhatod.
2015. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alaplap PCI-E csatlakozója volt rossz, visszaküldtem, adnak helyette újat.
2015. máj. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!