Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani "igazán jó"...

Tudnátok mondani "igazán jó" grafikájú MMORGP-ket?

Figyelt kérdés

Olyan grafikájúra gondoltam, mint legalább a Blade & Soul-nak van. Esetleg mint a Skyrim-nek, viszont ingyenes kellene és gondolom olyan szép mint a Skyrimnek van ingyenesben nem nagyon van :D

Azt is megköszönném, ha valaki tudna egy linket küldeni a Blade & Soul-hoz, mert én keresgéltem és nem nagyon találtam. Gondoltam rá, hogy esetleg meg kell venni mint a Guild Wars2-őt, viszont eladó oldalakat sem találtam róla. (Láttam olyan forrásokat is hogy EU verziót nem szándékoznak kiadni, viszont az oldalán ahol kilehet választani a nyelvet is találtam olyat, hogy "Englis-EU")

Összefoglalva olyanra gondoltam hogy szép grafikájú legyen és ingyenes. Gépigénye nem számit milyen.(Leszedem ha elmegy, akkot elmegy, ha nem akkor így jártam :D)



2015. ápr. 28. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiírás után vettem észre, hogy a kérdés végét elírtam, bocsiérte :'D Mivel máshol nem nagyon tudom itt javítanám. MMORPG*
2015. ápr. 28. 20:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
The Lord of The Rings Online ( nem olyan szép, de elmegy, és azért szerintem igényes), Age of Conan, Star Wars The Old Republic, Tera online,
2015. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Linegage II

Aion

Mindkettő ingyenesen játszható, de vannak tört szerverek is.


Rifts

Neverwinter Online


A scifi tipusúakból:

StarTrek Online

Firefall


Bocs, hivatkozásokat nem keresek, de a google mindre kidobja a megfelelő választ.

2015. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CptTomato ***** válasza:
Ha tetszenek a hack&slash kategóriáju rpg-k akkor path of exile.
2015. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!