Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Béreltem egy minecraft szerver...

Baluasd kérdése:

Béreltem egy minecraft szervert, és ha valaki feljön és nincs oppolva, vagy default rangja van, akkor aztirja ki neki ha pl ráál egy nyomolapra. [LENT HELP PLSSS]?

Figyelt kérdés
ezt irja: You are not permitted to interact with Stone_Plat HELP PLS hogyan kell megcsinálni?
2015. ápr. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen parancs van a nyomólap alatt? azért az se mindegy.

Ha másik plugin parancsa van berakva, akkor csináltál rendes rangokat, amibe bedobja az először feljövő játékost (defalutnak XY rang beállítva)? Átfedők a rangok világokat nézve?


Ez továbbra sem így megy ám, hogy bérlek egy szervert aztán minden fa*za. Komoly órákat kell eltölteni a pluginolás megtanulásával és megfelelő beállításával. Nekünk van minecraft szerverünk már vagy 2 éve és nekem is 100+ órám van a témában de biztos vagyok benne, hogy bármikor tudnának olyat mutatni, amiről még nem is hallottam.

2015. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármit ha megüt egy player,aki nincs opolva,annak ezt irja ki csak a végére a tárgy nevét,amit megütött azt irja ki.
2015. ápr. 29. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ártana tudni egyáltalán milyen pluginok vannak a szerveren.
2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom,milyen pluginok vannak rajta...Csak ezt nem találom,hogy hol kell beálitani,vagy mi ez..
2015. ápr. 30. 05:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán le is kéne írni nem? Mert bármilyen hihetetlenül hangzik, nem csak 1 plugin létezik 1 feladatra. Én meg nem állok neki találgatni, hogy te AdminCMD-t, Essentials-t vagy egyéb más plugint használsz ki tudja milyen másik fajta pluginnal, ami meg felül is írhatja a másikat stb.
2015. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha essentials group managert hasznalsz akkor a plugins mappaba van egy olyan mappa hogy GroupManager. Abba bemsz ott van a groups mappa abba is bemesz ott vannak a vilagok az egyikbe bemesz ott lesz a groups.yml azt megnyitod ott lesznek a rangok a defaultnal van egy olyan hogy build=false azt atirod build=true ra es tara mar is mukszik az a szerver.
2015. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!