Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksban melyik ágra...

CptTomato kérdése:

World of Tanksban melyik ágra menjek, szórakoztató és nem monoton, vagy frusztráló?!

Figyelt kérdés

Először is tudom hogy ez egyéni stílus kérdése, csak hamarosan befejezek újabb 2-3 ágat és szeretnék valami mást/újat kipróbálni... nem torony nélküli td és nem az amcsi t57 ágat. Többnyire az "újabb" ágak közt keresgélek kb az elmúlt 1,5 évből.

Ti mit ajánlotok?


Megvan a Maus a T110E5, Batchat.

Hamarosan meglesz a gw-e100, t62a,e50m,is7,obj 268

Távolabbi jövő,az e100, mind2 amcsi td, foch155,is4, leopard 1.


Én így elsőkörben a francia heavy ágra illetve a brit td-kre gondoltam.De a ti véleményetek/tapasztalatotok esetleg terveitek érdekelne.



2015. ápr. 29. 14:36
 1/5 Gyula1222 ***** válasza:
Mikor én régebben egy B1-es francia tankkal mentem az a tank olyan rossz volt hogy 1 szinttel alattabb tankot nem tudott megsebesíteni.Brittel nem mentem de szerintem én a britet választanám.Viszont a te döntésed.
2015. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Francia heavykkel az arl44-nél vagyok, brit tdknél meg tier 5...
2015. ápr. 30. 05:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Franciáknál az AMX-eiket imádnád, én is viszonylag kezdő játékosként tier 9-ig kihúztam de már az 50 B is közel van, egyedül a tier 7-esen ami macerásabb, kicsit olyan mint a tigris jobb ágyúval.
2015. ápr. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A japán ágra is nyugodtan rámehetsz mert az aztán abszolút nem monoton (frusztráló talán kicsit igen, de abszolút nem vészesen). Ha szereted a közepes tankokat akkor szeretni fogod. A Chi-Ri-ig lassúcska tankok kis sebzéssel, de nagyon gyors ágyúkkal. Nagyon finom játékot igényelnek és nem golyófogónak valók. Aztán az STA-1-től egy más világ jön. Jó mozgékonyságú, erős és gyors löveggel és első osztályú lövegsüllyedéssel ellátott tankok. Az STB-1 egy isten tank (megvan szóval tapasztalatból mondom) és pár kivételt leszámítva öröm volt vele minden meccs. Igaz eléggé nagy a költsége ha vesztes a csata és kilőttek.


Az IS-4-et is csak ajánlani tudom. Megvan és a páncélja brutál kemény tud lenni. Szerintem jobb mint az IS-7 és szemtől szemben erősebb is. Rengeteg sebzést tud felfogni még lehetetlen szögekből is. Persze aki tudja hol kell lőni az átlövi, de nem sok ilyen játékossal találkoztam. Mondjuk a dpm-je elég gyér, de azért nem vészes. Ráadásul most, hogy megkapta a HD modellt még gyönyörű is lett.


Minden ágat érdemes kihúzni elvégre azért vannak! :)

2015. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 berci0127 ***** válasza:
Szerintem nagyon jó választás lehet a francia könnyű tank ág, de persze csak akkor ajánlom ha szeretsz agresszíven játtszani! Mellesleg szerintem az AMX 13 90 a játék eggyik legjobb tankja, (persze csak a hozzáértők kezébe) jó kezekben egy legenda válik belőle! E mellett nagyon jól lehet használni klán csatákra!
2015. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!