Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X360-on nem engedi letölteni...

Roland021 kérdése:

X360-on nem engedi letölteni az ingyen goldos játékokat. Mi lehet a probléma? Kaptam a konzolhos 1 hónapnyi goldot beváltottam és most nem engedi letölteni.

Figyelt kérdés
ezt irja amikor rámegyek a játékra és elfogadom a letöltést: Sorry,something went wrong.This isn't avabile for your region,or the file is corrupted,or we don't recognize the format find more info by looking up status code 80150017 at www.xbox.com/errorhelp. megnéztem a kódot is de semmit nem írt róla.

2015. máj. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másik régióból próbálsz letölteni (pl. UK, US), valószínűleg nem fog működni, csak ottani accounttal. Ha magyar címmel regisztráltad a Goldot, a magyar Marketplace-ből próbáld letölteni.
2015. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
blgiumról regisztráltam mert ott lakom
2015. máj. 1. 12:26
 3/3 A kérdező kommentje:
n használt semmit.
2015. máj. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!