Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet ebben a játékban...

Hogy lehet ebben a játékban multizni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Mount and Blade Warband nevezetű játékot mellyel én szeretnék multizni. Mikor próbálnék felcsatlakozni az egyik szerverre kidob állandóan egy üzenetet hogy te nem rendelkezel ezekkel a fájlokkal adatokkal vagy nemtom mikkel és ad is egy linket hogy töltsem le azokat az adatokat de nemtudom hiszen nem tudom megnyitni a linkeket. Tehát rövidebben az lenne a kérdésem hogy tört játéknál hogy lehet multizni. Hallottam hogy lehet de nem tudom hogyan kell...Segítség :I

2015. máj. 1. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd ott, ahol hallottad...
2015. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Tört verzióval nem fogsz multizni, max, ha vannak tört szerverek, akkor ott (én ilyenekről nem tudok). Én azt mondom, hogy vedd meg, simán megéri az árát, én nem bántam meg. Kb 2 ezer forint, szóval nem egy drága dolog. :)
2015. máj. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!