Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles, Mortal...

Csábításból jeles, Mortal Pillow?!

Figyelt kérdés
Akik az elsô helyen állnak, azok hogyan szereznek ennyi pontot? De ami mégjobban érdekel, mégis hogyan "küzdenek" ennyiszer? Ha én elküldök egy kihívást, akkor csak egye ember kapja meg.

2015. máj. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elfogadják az összes kihívást, ők maguk is csomó embert hívnak ki. Bár azt nem értem, hogy van erre idejük. Én örülök, ha van annyi időm, hogy felmenjek a napi AP adagomért. Bár tavaly nyáron egyszer sikerült elérnem, hogy az ötödik helyen álljak. Egyszer.
2015. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom egésznap Mortal Pillowoznak...

Ez ezért elég durva.

2015. máj. 3. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én például most első helyen állok, de ez bármikor változhat, mert a második is keményen tolja xd.

Amúgy az előző válaszolónak igaza van abban, hogy rengeteg szabadidő kell hozzá. Nekem egész héten csak annyi dolgom volt, hogy leugorjak a nagyimhoz. Három órát töltöttem ott, erre száz ponttal megelőzött a mögöttem lévő, kihasználva, hogy nem voltam online. Kábé (egyhuzamban) négy órán keresztül küldözgetem átlag esetben a kihívásokat, plusz néha-néha fél óráig, ha kedvem szottyan. De mivel pótolnom kellett a három órás kimaradást, most meg pozíciót tartanom, óránként kétszer tartok tíz perces szüneteket, de amúgy egész nap űzöm-hajtom :D. Ezt úgy kell érteni, hogy reggel hétkor keltem, most meg este tíz van, közben pedig él bennem ez a "what the fuck am I doing with my life?"-érzés... Most is azokban a fél percben írok, amiket két kihívás közt várni kell. (Bár a mi esetünk nem átlagos, mert bár nyári szünet van, még így is több pontunk van, mint az elsőknek szokott lenni ilyenkor a hét végére.)

Annyi előnyöm van az ellenfelemmel szemben, hogy éjjeli bagoly vagyok, így este annyi kihívást küldhetek el, amennyit csak tudok, reggelre pedig összegyűlik körülbelül kétszáz pont (ha nem több), neki pedig átlag esetben este tízkor van takarodó.

Mindenki csak egy embert tud kihívni egyszerre, így általában azok vannak az élmezőnyben, akik nagyon fanatikusok.

Hogy számadatokkal is jöjjek: jelenleg 453 oldalnyi kihívást küldtem el (egy oldalon hat ember található) és 144 oldalnyi lejátszott menetem van. Annak is örülök, ha veszítek, mert azért is kapok pontot.

A vereségért cirka 2, a döntetlenért 4-5, a győzelemért 9-10 pont jár.

Elfogadom még a konkurencia - a top 10 - felkéréseit is, csak akkor jobban ügyelek a védekezésemre, nem csak összevissza nyomkodok, mint általában. Támadásra már van egy betanult taktikám.


Arról viszont fogalmam sincs, hogy tudja valaki felküzdeni magát MINDEN EGYES HÉTEN az első helyekre. Én csak azért csinálom, mert az új event miatt kell az akciópont (hangjegyet vennék belőle), de utána többet már látni sem akarom xd. Túl sokszor volt olyan, hogy félretettem a hobbijaimat miatta. Már ez az egy hét is megterhelő volt, és annyi más tennivalóm lett volna! Igazából már inkább büszkeségből, önbizalom-növelésből és "ha már csinálom, csináljam jól"-elvből küzdök, na meg azért, mert amúgy is eléggé versengős vagyok.

UI.: Amúgy az a vicces, hogy ezt tervezem első és utolsó mortal pillowos "kalandomnak", mégis három oldalnyi barátnál tartok.

2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, de pocsékul fogalmaztam így a vége felé :D. Kötelező tennivalómból volt egy, a többi meg csak fakultatív volt. Alap, hogy ha rajta akarsz lenni a ranglistán, hogy ne legyen túl sok életed xd xd xd.
2017. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!