Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Crash megoldás?

GTA V Crash megoldás?

Figyelt kérdés
GTA V pc-re van meg, és sokszor crashel ki úgy a játék, hogy például fedezékbe akraok menni, vagy autóból szeretnék lőni. Vagy most az egyik küldetésnél nem szeretne tovább engedni, amikor a pénzszálító kocsit raboljuk ki, az a jelenet ami a trailer-ben is van. (nekirohanunk egy vontatókocsival és a fal nagyon szépen leomlik)Na tehát megcsinálom addig a részig amikor Franklinnel megyünk, és a játék átváltana Michael-re kiCrashel a játék. A videókártya illesztőprogramját már frissítettem, és egy AMD kártyám van, ha ez számít valamit.

2015. máj. 2. 20:54
 1/4 Stewartnagybácsi válasza:

Nekem ezzel tökéletes, még a torrentelt gta-val is megpróbáltam, nem crash-el. Ha még mindig fennáll a probléma, akkor a processzorod, vagy a videókártyád nem bírja. Nekem egy GTX 970-es kártyám van, de attól hogy nagyon jól van optimizálva a játék, nem kell túlterhelni.


[link]

2015. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Stewartnagybácsi hali, megkérdezhetem honnan torrentezted le a játékot?
2015. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stewartnagybácsi válasza:
Nagyon, nagyon bonyorult, de ha van skypeod akkor elmagyarázom. [link]
2015. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gelu Tamás válasza:

Nekem is ugyan ez a hiba, csak nekem nem AMD-s kártyám van. Kérlek segítsetek. Köszi.


Vidikátya: NVidia GeForce GT 610

Proci: AMD FX-6300 Six-Core 3.50GHz

2015. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!