Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Izgalmas pc Játékot keresek....

Na neeeee kérdése:

Izgalmas pc Játékot keresek. Amiben nem az ölés (hentelés, gyilkolás) a cél. Tudnátok mondani párat?

Figyelt kérdés

Elég sok játékkal játszottam, de kezdek ráunni a folytonos vérengzésre. Ezért szeretném ha ajánlanátok nekem párat a kedvenceitek közül amik a lentebbi leírásnak megfelelnek. (nem muszáj minden kritériumnak megfelelnie.)


olyan játékot szeretnék ahol párbeszédeket lehet folytatni, döntéseket hozni. ÉS MEGKÍMÉLNI AZ ELLENFELEKET!!!!! (Tehát NE a vérengzésen legyen a hangsúly!) Nem igazán érdekel hogy milyen korban játszódik, hogy fantasy esetleg történelmi vagy sci-fi.

Játszottam már a Dragon age, Mass effect, Fable sorozattal. Valamint a GTA, Saints row (nagyon szórakoztató volt), és még ott a Kotor 1-2. Most hirtelen nem ugrik be több.(Sport játékokat nem kérek köszönöm arra itt a való világ) :)



2015. máj. 2. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Telltale kalandjátékok: The Walking Dead, The Wolf among us, Tales from the Borderlands. Pár halál ugyan van bennük, de nonstop mészárlás nincs.

Batman sorozat (Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins). Batman sosem öl.

2015. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképp kipróbálom.
2015. máj. 3. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A Life is Strange-be ugyan van ölés de nem arról szól hogy: "Na ez beszólt, akkor elvágjuk a torkát!" Hanem van mondani valója a döntéseit nagyon sokat adnak a játékhoz stb. Egyébként a pillangó effektus című filmet dolgozza fel. S nagyon megható/drámai története van, a karakterek szerethetőek stb. Egyébként a Square Enix készítette s most készül a "Life is Strange 0,5" másnéven a Before the stormot ami az előzménye lesz a Life is Strange el ;)
2017. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!