Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nézik le sokan a LoL-oso...

Miért nézik le sokan a LoL-osokat?

Figyelt kérdés

Egy csomó embertől azt hallom, hogy milyen béna, és nem tudják értékelni azt aki League of Legends-el játszik.


16/L



2015. máj. 3. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Most mért kellene felnézni rájuk ?

Mondj 1 okot ami miatt ők értékesebb emberek mint egy munkanélküli.

2015. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem arra értettem, hogy most isteníteni kéne valakit azért mert lolozik, hanem arra, hogy miért ítélik el őket ez miatt.
2015. máj. 3. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a szokásos kamasz "az enyém jobb" jellegű rivalizáslás áll a hátterében.
2015. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én nem utálom, csak nem értem. Real-time stratégiákon és Diablo-féle játékokon nőttem fel, és imádtam őket. De a MOBA-k szerintem átvesznek minden rosszat ezekből a stílusokból, a jót pedig eldobják. 45 perces menetek, egyetlen pálya, karakterfejlődés, ami csak a menet végéig tart, őrült klikkelőverseny- kösz, nem.

Tanárként sok gyerekkel beszélgettem a LoL-ról, és meglepve tapasztaltam, hogy a legtöbben nem is szeretik igazán, csak hát mindenki azzal játszik, ezért MUSZÁJ nekik is.

2015. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy lenézem, csak nem értem. Kipróbáltam és ha azt mondom, hogy egy rakás szar, akkor még nagyon kedves vagyok... Én amúgy nagy kocka vagyok, de egyszerűen földolgozhatatlan számomra mi benne a jó.
2015. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nem nézem le őket, de egyszerűen nem értem, hogy lehet ezzel a "valamivel" játszani. Iszonyat igénytelen, csúnya, és gyakorlatilag semmi tudás nem kell hozzá. Van 1414124 Moba a piacon, és megkockáztatom hogy a 90%uk jobb nála, mégis a LoL-t tolja mindenki. Furcsa.
2015. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6:

"...nem értem, hogy lehet ezzel a "valamivel" játszani." "...gyakorlatilag semmi tudás nem kell hozzá."


Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Én jókat derülök, mikor a rajongói osztják az észt, hogy micsoda stratégia kell hozzá, meg milyen komplex, meg nincs két egyforma meccs...

2015. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is LoL-ozok de játszok rengeteg más játékkal is.

A lolnak tényleg nincs túl jó grafikája, egy idő után meg is unod....ezért kell mással is játszani.

De szerintem azért játszanak vele sokan mert:

NEM PÉNZÉHES ellentétben a többi multiplayer játékoktól

ingyenes

már híres játék

És mondjuk igen aki BF AC Diablo val játszik azok után tényleg nehéz áttérni egy ilyen grafikájú játékra...

2015. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem nézem le őket. Sőt... az a nyelvezet amit használnak olyan mint a kínai szóval biztos okosak lehetnekxDDDDD


Viccet félretéve azért, mert ilyen az ember. Azért, mert ő nem kedveli azt a játékot már egyből szarnak hívja(sokszor kipróbálás nélkül). Tapasztalatból mondom, mert én is ilyen vagyok sajnos. 15/F

2015. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Béna?! Hmmm... remek valódi géniuszokat hallottunk.

csak azt nem érem mi azzal a baj aki ezzel játszik? JÁTSZIK! ez egy játék, egy szép grafikájú számítógépes MOBA játék. csak azért lenézni valaki mer ezzel játszik ANYÁM! Akkor nézzetek le Baz+. Kit érdekel? Szeretsz vele játszani, jól játszol akkor meg miért érdekel más véleménye?

Akkor van baj ha olyannak áradozol erről a remek játékról akit cseppet sem érdekel. vagy nem jött be neki. Nem tetszhet mindenkinek.

2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!