Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megérné megvenni...

Szerintetek megérné megvenni a CS:GO-t?

Figyelt kérdés
Igazából egy új videó kártyára gyűjtök, de most eléggé megtetszett ez a játék, de a régebbi CS játékok nem tetszettek, és félek, hogy ez se fog és hogy meg fogom bánni. Szerintetek megéri? Meg pl ha elkezdem a játékot van valami macth making system? Hogy pl. nem egyből max szintes ellenfelek ellen dob be.

2015. máj. 3. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincs rankod, olyan rankuakkal dob veled össze, amilyen a system szerint játszol. Ha meg kapod a rankod, winelésekkel dobhat fel nagyobb rankba, lose-nál pedig ledob. Amikor megvan a rankod, ugyanolyan ranku ellenfelekkel fogsz játszani. Viszont vigyázz, valaki smurfolhet! (Magas ranku játékos vesz egy új accot, és a kissebbekkel játszik.. magyarul idegesítő, hogy beszed mindenkit)

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátban.

2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint utáltam a cs 1.6-ot, source-ot stb, viszont cs:goban van már 380 órám. Nekem kellemes csalódást okozott.

A match making, röviden mm, nem más, mint a ranked játék (magyarban versengő). 10 meccs után, amit nyersz, megállapítja a szintedet és ad egy rangot. Viszonylag 1 rangúakkal fogsz játszani, sajnos igen, vannak smurf-ök is (gyakran master guardian meg felette víg 800 óra+ tudással a játékban), de nem minden meccsen futsz beléjük.


Ha sok pontot és MVP-t szerzel 1-1 versengőn (mm-en) ÉS nyertek, van esélyed a feljebb jutásra. Általában ha jobb/magasabb rangú ellenfelek ellen győztök előbb feldob, ha kisebb rangúak vernek el akkor meg hamar visszaeshetsz.


De MM-en kívül van könnyed, fegyververseny, rombolás, deathmatch. Van miből válogatni.

Vannak szerverek is, találni magyart is. Könnyedben nyugodtan gyakorolhatsz, kérhetsz tanácsot, tippet, stb.

2015. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként a LoL-ból már tudom, hogy milyenek ezek a smur accok. Köszi a segítséget, ment az up!
2015. máj. 3. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem ajánlom, pár Dota skinem adtam el és megvettem belőle, szerintem magasan a leggyérebb cs. Rankeden egyszerűen lehetetlen érvényesülni, már a kezdő szinten is vannak profi játékosok, akik kezdő accounton tolják, és végigcampelik az egész meccset még így is. Haverokkal 5-en biztos élvezetes, de egyedül nagyon nem az.


Nekem vagy 25 meccs kellett hogy megkapjam a rankom, ami kb. a 2. legrosszabb. Még ott se tudok normálisan játszani, az ellenfél nem mozog egyszerűen, csak kempel végig, figyel egy sarkot, és ha ott megjelensz 1 golyóval leszed. Így telik el 5-ből 4 meccs kb. Sourceot a mai napig tolom, teljesen más az egész.

2015. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én kipróbáltam haverom steam accountjában a CS:GO-t és hát mit mondjak. Senkit nem akarok megsérteni, de nekem valahogy nem jött be. Nekem olyan mint a többi CS. Egyedül a source-val játszanék de annak is csak a lekalózkodott változatával. Nekem a CS:GO nem ér meg 2600 ft-ot. Inkább gyűjtök egy jobb videó kártyára, és majd akkor tolom a már meglévő bf3-at. Azért köszönöm a segítséget mindenkinek. Persze öten biztos fun az egész de hallom, hogy már haverjaimnak sincs nagyon kedve játszani vele. Hát ez van. Nekem nem jött be.
2015. máj. 4. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
rajtad áll, TE játszol vagy nem játszol vele. Ha nem tetszik, ne vedd meg, nem kell emiatt elnézést kérned. Ez olyan, mintha a bolti eladónak hajbókolnál, hogy miért nem vettél gumicukrot, mert tejért meg kenyérért mentél be.
2015. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!