Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennyi feliratkozóval youtube-n...

Ennyi feliratkozóval youtube-n mennyit lehet keresni? (lent)

Figyelt kérdés
Először is!Nem a pénzre megyek,hanem, hogy a nézőim érezzék jól magukat.Másodszor.Angolul kezdek bele egy youtube csatornába régi-új játékokkal kezdve.És a lényegre térve.Úgy 400-500K feliratkozóval és videónként 200K megtekintéssel mire számíthatok?(már persze ha elérem,és szerintem az angol tudásom,a humorom alapján elérem.)ugyanis szeretném ha szeretnének a youtube-n,valamint én is szeretném hogy jól érezné magát a közönség.14/F angol tudásommal semmi baj, amit akarok azt el tudom mondani:)
2015. máj. 3. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
xd
2015. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Tudod te egyáltalán mit jelent ha egy szám utáni "K" betű ? :D

Vagy ennyire buta vagy, vagy ténylegesen debil. Nincs más tippem.

2015. máj. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
xd neégess második.
2015. máj. 4. 07:31
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Magadat égeted az ilyen bugyuta kérdések kiírásával.

Hogy gondolhatod komolyan hogy egy játék videót 200 ezren megnéznek majd ? Neked elment az eszed. vagy nem is volt. :)

Fél millió feliratkozó ??? Látszik hogy nincs közöd a YouTube-hoz.

Hála istennek.

2015. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből már rengeteg pénzt lehet keresni igaz azis számít,hogy melyik cégnél vagy.

De számítsunk 1$-t 1000 nézőre általában ennyi az átlag.

mondjuk van naponta 100000 megtekintésed az havonta 3millio az kb 3000$/840000Ft havonta.

és még hogy a játék videókat nem nézik hagyjuk már.

TirexiHD,Insanegaz,Tc9700,jacksepticeye,pewdiepie,ionniedos,AndroidGameplay4you,....még több ezer videós. játékvideó készítéséből él meg jól.

ha elkezded akkor sok sikert a csatornádhoz!

2015. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
De gyerek vagy bazzeg xD
2015. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HÁT ILYET... XDD Szerintem ne angolul videózzál ha van eszed, mert ha pl: Minecraftban elkezdesz magyarul beszélni az semmit sem ér -.- XD :)
2015. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!