Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dying Light hiba. Hogyan...

Dying Light hiba. Hogyan javítsam meg?

Figyelt kérdés
Szóval múltkor a Dying Light-hoz töltött le valami frissítést,és miután végzett az AVG üzenetet küldött hogy egy veszélyes fájl-t fedezett fel,és törölni akarom-e,én meg persze hogy töröltem,de amikor utána el próbáltam indítani a játékot,azt írta hogy "Nem sikerült a játék indítása (hiányzó futtatható fájl).",ekkor rájöttem hogy valamit a játékból törölt ki,ami miatt most nem működik.Hogyan lehet ezt a hibát orvosolni?

2015. máj. 5. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
steamben játékoknál menj rá a dying light-ra. Jobb klikk - Helyi tartalom törlése. Utána szedd le és telepítsd újra.
2015. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,de één eddigre már megoldottam egy sokkal könnyebb módszerrel:beléptem AVG-be ->karantén,és visszaállítottam azt a fájlt,amit törölt...
2015. máj. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!