Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass effect 2-höz hány DLC...

A Mass effect 2-höz hány DLC magyarítás készült? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy az összes sztorihoz kapcsolódó DLC-nek van magyarítása?Mert csak kettőnek találtam magyarítását a LAIR OF THE SHADOW BROKER és az Arrival DLC-nek.

2015. máj. 5. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:

*magyarosítás


A magyarítás magyartalan....

2015. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm hogy nem a kérdésemre válaszoltál!:) Más részt már én se tudom már hogy írjam mert ha magyarosításnak írom azért is beszólnak de úgy látszik így is.
2015. máj. 5. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, az Overlord DLC-t magyarul játszottam, szóval valószínűleg annak is van.
2015. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!:D De amúgy találtam valamit ami az lehet de majd meg látjuk ha eredetiben lesz.:D
2015. máj. 6. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy szép kis lista róla. Egyébként, hogy semmi gond ne legyen hívd úgy hogy fordítás, abba nem tudnak belekötni.

2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt találtam,de azért kösz :D
2015. máj. 23. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Unari ***** válasza:
#1 közlöm veled hogy a magyarosítás a helytelen. Amit lefordítunk azt magyarítjuk nem magyarosítjuk. Magyarosítani pl.: más népcsoportot magyarrá kényszeríteni. (volt már rá példa a történelemben) Érezhető a jelentésbeli különbség.
2015. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az irodalomban a "magyarosítás" azt jelentette/jelenti, hogy nem csak lefordítjuk az adott művet, de a szereplők, helyszínek stb. nevét is átírjuk úgy, mintha Magyarországon játszódna. Például: Harry Potter magyarosítva Kovács Béla lenne, aki a Kiskunhalasi varázsló iskolába jár és ősi ellensége a gonosz Tóth Nagyúr.


Egyébként meg a hétköznapi nyelvben tök ugyan azt jelenti a magyarosítás és a magyarítás is, szóval szüljön sünt, aki ebbe beleköt.

2015. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!