Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Need for Speed Rivals-ban...

A Need for Speed Rivals-ban mit kell csinálni a "Get a stun mine hit" feladatnál?

Figyelt kérdés

Eddig mentek a fealadot megoldása, de most ennél megakadtam. Légyszíves valaki segítsen!

Előre is köszönöm!



2015. máj. 6. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell szerelned egy Stun Mine nevű aknát (Pursuit Tech) az autódra, és úgy ledobni, hogy egy másik autó ráfusson.
2015. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gyakorlatilag igen. De ha nagyon közel van hozzád a másik autó akkor téged is sebezhet. Velem már megtörtént. :)
2015. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de melyik gomb segítségével kell ledobni?
2015. máj. 6. 18:54
 4/7 A kérdező kommentje:

Az előző kérdésem már tárgytalan, mivel idő közben rájöttem, hogy az egérgombbal kell kidobni.


Velem is megtörtént az, hogy a saját Stun Mine-om megsebzett, sőt én olyan béna voltam, hogy először én magam mentem rá :-) :'-( :-)


Köszönöm a segítséget nektek, ha még ilyen jellegű kérdésem lenne, írok!

2015. máj. 6. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:

Már meg is van a következő kérdésem:

Mit kell csinálni a "Slipstream 3 s in one go" feladatnál?

A slipstream a gugli fordító szerint azt jelenti, hogy légcsavarszél, de az a baj, hogy még magyarul sem tudom, hogy mit jelent, nem hogy a játékban. Ha tudtok segítsetek minél előbb!

2015. máj. 8. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A slipstream inkább szélárnyékot jelent. Egy másik autó mögött kell autóznod legalább 3 másodpercig egyfolytában. Nem ütközhetsz neki, nem maradhatsz le tőle.
2015. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen megint a segítségedet, látom, benned egy NFS profit tisztelhetek ;-)


Sajnos a gugli fordító sokszor hülyeséget ír, de középfokú nyelvvizsgám van csak, ezért nem tudtam a jelentését. :-)

2015. máj. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!