Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Draven,...

League of legends Draven, Jinx, Lucian, Kalista vagy Caitlynt vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni egy ideje gyülik rájuk a pénz,de nem tudom eldönteni melyiket vegyem,érveket szeretnék kérni ezekre a champekre

2015. máj. 6. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalista jelenleg a legerősebb ezek közül, de cserébe olyan skilles hogy nagyon. Az ugrálás engem például felbosszant. Megszokásom last hit közben mozogni és kikészít hogy ránt egyet mikor kattintok lövés után. Draven is skilles de kicsit gyengébb mint kalista. Jinx, nincs escape spell de nagy távolságon képes lőni és nagy sebzése van, valamint sok cc egy adc-hez képest. Lucian. A jó öreg lucian, ő erős és stílusos, nincs mit mondani. Lősz, ugrasz, duplán lősz, játék elején építhetsz első itemnek sebzést, mert a passzívja biztosít egy kis támadási sebességet. Ultit nem lehet irányítani, egy irányba lő folyamatosan, ügyesnek kell vele lenni. Caitlyn, nagy range nagy sebzés nem rossz cc, menekülő képesség, és még több range. Bokorból duplán stackel a passzívja. Alaptámadásoknál 6 lövés után bónusz sebzést oszt. Skillshot spellek, kivéve ulti ami eléggé poén, csak meg tudja fogni bármelyik ellenség. Szemezgess, pró kontra. Nem igazán van olyan hogy rossz. De figyelmeztetlek mégegyszer. Ha kalistát veszed lehet hogy ki fog idegelni. Viszont ha megszokod és elsajátítod bumm. Na sok sikert a döntéshez. :3
2015. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 maci2000 ***** válasza:
Ezek közül Jinxel a legkönnyebb játszani ....és kalistával a legnehezebb a passivja miatt , de ha azzal megtanulsz jól játszani a bot kizárólag csak nyerhet .Draven is egy nehéz champ , de viszont nagy damage van. Catlyn nem túl bonyolult champ hisz minden képessége tök egyszerű . Lucian már nem épp ilyen vele is nagyon nehéz játszani. De én mondjuk Dravent , Kalistát szoktam mostanában sokat látni. Én Kalistát ajánlom mert a team fightba nagyon sokat ér az ultia. Draven ultia is hasznos attól függ , hogy helyezkedik az enemi .Jinxnek a q-ja jó mert nagyobb területen tud sokat sebezni vele. Luciannak konkrétan mindene jó hisz slovolni tud és dmg.je is van bőven .
2015. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán van olyan, hogy erősebb, minden karinak megvannak a gyengéi, erősségei. Olyan van, hogy meta, ami a profi szinten játszott champeket jelenti, de ez is változik és még LCS szinten is van, hogy behoznak valami "elfeledett" champet, szóval stílus kérdése. Amúgy az adc meta, ha jól tudom most elég sokszínű, az általad felsoroltak közül talán Draven a legritkábban játszott LCS szinten, de van egy-két adc akinek afféle signature champe és néha behozzák azért. Szóval ő is jó. Vedd, amelyik a leginkább tetszik.
2015. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe hogyha attack move-ot használsz talán könnyebb a passzívot kezelni.
2015. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és első voltam. :3
2015. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen. EBBEN A SORRENDBEN!!! :D
2015. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jinx- nekem bevált.
2015. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!