Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA5-ben miért nem enged egy...

GTA5-ben miért nem enged egy küldetést sem elindítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

(Eredeti a GTA5)

Az van, hogy egy küldetést sem enged elindítani. De miért?

Azt a küldetést hagytam abba amikor fel kell mérni a terepet az ékszerbolt rabláshoz és azzal végeztem és semmilyen küldetést nem enged. Van az a [Hs] amikor kommandós telepjárót kell szerezni, megszerzem és semmi nem változik semmit nem jelez. Van kettő [?] jel a térképen az egyik egy csaj tornázik a korlátnál több ruhába is oda mentem de semmi nem is ír ki semmit...

A másik [?] küldi meg hiába megyek oda senki nincs hiába dudálok semmi pedig a jelen vagyok. Van még a [F] küldi oda megyek semmi csak át kellene váltani a nigára nyomom az ALT-ot vagy F6-ot hosszan semmit csak annyit ír ki lent

"F1, Start Recording"

"F2, Turn on Action Replay"

3 napja nem jó mindent próbáltam nem véletlen írok ide!

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 8. 06:50
 1/3 anonim válasza:
Gondolom nem tudsz angolul és most van az a küldetés aminél a nem angolosok szívnak. Kell szerezned 1 négyszemélyes autót és lekell parkolnod vele valami eldugott helyre, lehetőleg valami ház mögé vagy ilyesmi és utána felkell hívnod a Michaelt / Lestert és mikor felhivod ott lesz hogy "Park the Getaway Car" vagy valami ilyesmi szöveg, rákattintasz. NEm emlékszem pontosan, hogy az ékszerrablóshoz kell-e getaway car de nem hiszem.
2015. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmit nem ír ki! Néztem végjátszás amint végzett a terep felméréssel egyből tudott embert váltani..

Lehet be van akadva a játék lehet rosszul mentette le.

Lehet az lesz majd újra kezdem rosszabb esetben újra rakom az egészet. Még rosszabb esetben hibás nekem.. :( pedig csak az elején vagyok még kb 13%.

2015. máj. 8. 14:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Újra kezdtem és most jó minden! Valószínű nem adta be az utolsó animációt és küldetésnek érzékelte. Lényeg, hogy jó! :)
2015. máj. 11. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!