Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » EWMT2: Nem hozhatod létre a...

EWMT2: Nem hozhatod létre a karaktert. Miért?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem, beregeltem, lepatchelt, de nem engedi létrehozni a karaktert.

2015. máj. 10. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy köze nincs hozzá, de Win8.1 az operációs rendszerem, aminek még lehetett volna köze hozzá, tűzfal ki van offolva..
2015. máj. 10. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglalt a név, vagy nem megengedett karaktereket tartalmaz.
2015. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy az a helyzet amit az előttem válaszoló írt, de lehet bugos. Eredeti Metin2 teszt szerverén a farkasemberes frissítésnél akartam létrehozni karit. "Asdfasdf" és hasonló nevekre is ezt írta ki a rendszer, hogy nem hozhatom létre. Pedig ilyenekből nem valószínű, hogy már volt. :D
2015. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is erre gyanakodom, próbáld ékezet és írásjeleket mellőzve, vagy lehet hogy foglalt, akkor próbáld meg hogy x-et teszel elé vagy számot mögé vagy valami :D pl xJozsikax :D
2015. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és pont Józsefnek hívnak... :DDD
2015. máj. 29. 23:57
 6/7 A kérdező kommentje:
valamit a honlapon k_#rtak el a mysql insert-nél a regisztráció részen, mivel 1 héttel azelőtt hogy regisztráltam volna tökéletesen ment a dolog. persze ügyfélkapu nuku. igényes társaság xd
2015. máj. 29. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok ismét. :D Próbáltam ezt a szerót is, nagyon nem ajánlom. Egy bughalmaz az egész, ennek tetejében sok bunkó player van. Nem ismerek mindenkit, biztos ott is vannak jó arcok, de nekem elég volt pár óra játékidő alatt a hívást olvasni.
2015. máj. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!