Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! Wot! Mit és hogyan?

Segítség! Wot! Mit és hogyan?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a játékot és van pár dolog, amire nem jöttem rá eddig. Hogyan tudok további tankokat venni és lőszert? Valamint gyorsítani a tankkal? És ha mondjuk valakivel beszélek Skype-on és úgy szeretnénk csatázni, azt hogyan? Értelmes válaszokat, köszi. :D

2015. máj. 10. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tankot a fejlesztés menüben ha már kifejlesztetted azokat a modulokat amik kellenek, lőszert a szerviz menüpontban, itt kiválaszthatod hogy milyen lőszerből mennyit szeretnél magaddal vinni. Ha benyomod az automatikus feltöltést akkor nem kell minden csata után külön vásárolni. A gyorsítást nem értem, ha nyomod a W akkor előre megy a tank és előbb utóbb eléri a max sebességét. Az hogy beszélsz skype-on az nem akadály , feltéve ha a beszédet azt szóban való kommunikációra érted és nem az írogatásra. Ha szóban akkor elíndítod a wotot és játék közben tudsz beszélni, ha írtok egymásnak akkor a beállításokban állítsd be hogy ne teljes képernyő legyen hanem ablak így könnyen tudsz váltogatni.
2015. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Skypos cuccot nem tom.

Minden nemzetnél adott az első tank amit megveszel és fejlesztgeted.

Ha meg van az elegendő tapasztalat pont akkor kifejleszted a löveget, rádiót stb. és végül a következő takot, tankokat.

A megvételükhöz elegendő kredit is szükséges amiket ugye a csatákban szerzel.

Van egy gomb a jobbfelső sarokban, küldetések, kampány fül és kezd el őket. Ezekre csak katt és ha sikerül elég sok kreditet kapsz majd, + eszközöket tűzoltó stb., legvégül pedig egy f4sza kis prém tankot.

Ha prémium / arany nélkül játszol fontos, hogy hadj meg pár "farm" tankot, tier 5-6 (ezekkel a tankokkal ha vereség van akkor is +-ba jön a pénz, a szovjet kv tankok nekem nagyon bejöttek <3), mert tier 7-től már nagyon költségesek a tankok.

Ez csak pár tipp.

Ha még kérdésed van írj.

csumi

2015. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!