Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ELső airsoft-nak mit ajánlotok...

ELső airsoft-nak mit ajánlotok? :DD

Figyelt kérdés

első találatra cyma CM035 AKS 74U-t néztem...kis kutatgatás után eléggé masszív fegyvernek tűnik egy kezdőnek...korház,harcra lenne csak ...(Tatabánya,ha ott nem fogadnak,bár ez még kérdéses,meg kell keressem őket) akkor csak kedvtelésből...Szóval igen Olyan kb 45 000-ig menjünk el...:D max (áfával hatósági papírokkal együtt..)

5 hónap és töltöm a 18 szóval addig...ellkezdthetem "felruházni" magam



#Airsoft #Tatabánya #tatabánya airsoft
2015. máj. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

kórházba rövid fegyver kell, a cmya ak jó lehet, nekem fekete (rövidebb) m15-öm volt, de az épületharcra elég hosszú.


épület harcra nem ártana mondjuk egy AEP-et is beszerezni, otthon 2-3 óra alatt meg össze lehet varrni valami kezdetleges pisztolytokot. hozzá egy ak vagy mp5 (csak és szigorúan merev, fix tokos, nem kihajtható, vagy nagyobb akksit nem tudsz bele tenni).

2015. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pisztolyon kicsit későbbre...egy Cyma CM123 Colt 1911-ra gondoltam...:D köszönöm a választ :D
2015. máj. 10. 22:09
 3/3 A kérdező kommentje:
JG-mp5-ökről vélemény?? :D ha nem akkor valami nagyobb ak..:D
2015. máj. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!